SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kasia DN redukcyjny?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 71 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8404
Mi-ka, oczywiscie ze nie jest to problem. Pytam tylko o alternatywe, bo fajnie zjesc cos innego w owsiance zamiast jaj. Poza tym czasami chcialabym zrobic jaja sadzone z fasolka na obiad a wtedy by wyszlo ze jestem caly dzien na jajkach. Zazwyczaj posilki 3 i 4 sa u mnie te same.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
moja owsianka bez jaj wygląda tak, że wieczorem wrzucam owsiane, siemię, orzechy, troszkę białka w proszku, cynamon i zalewam to wrzątkiem tak do zakrycia składników, a w pracy dolewam wrzątek i owsianka jest akurat do jedzenia
no ale to rozwiązanie z białkiem w proszku, z którym nie ma co przesadzać
ciężko do owsianki znaleźć dobry zamiennik białka, chyba że zje się go oddzielnie

jaja zostawiam raczej do posiłków na słodko (omlety, naleśniki itp.)
a do obiadów wchodzi zazwyczaj mięso i ryby
ale fakt u mnie jaj w lodówce jest obecnie 45 sztuk i wątpię by długo poleżały
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Maila dostałam, odpiszę dziś/jutro
Jaja to nie nabiał i nie musisz ich ograniczać. W pracy nie zawsze jest nam po drodze jeść wszystko tak jak trzeba, więc sadzone sobie zostaw np. na dni kiedy jesteś w domu, albo po prostu zrób w domu i zapakuj w pojemnik. Do owsianki możesz dać miarkę wheya, owoca i np. migdały i już jest inna. Tylko, że tą odżywkę to traktujemy jako naprawdę alternatywę a nie podstawowe źródło białka. Możesz z tej owsianki i jaj zrobić w domu omleta czy placki i zabrać ze sobą.

Jaja i fasolka na obiad ok, ale brakuje węglowodanów, więc dodawaj wtedy jeszcze ziemniaki czy ryż, kaszę co tam chcesz.
I jednak ograniczaj używanie mikrofali. Można płatki zalać wodą i odstawić do namoczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 71 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8404
no i po treningu.
Dzisiaj cos mi dluzej zeszlo niz zazwyczaj a to z tego wzgledu ze chcialam sprobowac powalczyc z wiekszymi ciezarami wiec troche sie musialam na gimnastylowac z ich wkladaniem na sztange/sztangielki.

Niestety jeszcze nie kupilam tego stojaka do przysiadow wiec przysiad robilam ze sztangielkami. Strasznie ciezko jest zarzucic je na barki.
MC romanian, zauwazylam ze jak mniej powtorzen robie to jestem w stanie wiekszy ciezar wziasc.
Wysiskanie zolnierskie, cale zycie mysllam ze to to samo co wyciskanie ze sztangielkami. W sumie wyglada podobnie. Moze sie myle. W kazym w razie byla ciezkosc :)
W ostatnich 3 cwiczeniach podalam calkowity ciezar, przy czym mialam hantle wiec na lape to wychodzi po polowie :)

na koniec cwiczenia na rozstep miesni.

Eveline, mam nastepny filmik do wgladu, jesli mozna :)

Miska ok, tzn nadal dojadam to, co kupilam ostatnio bo nie bede wyrzucac wiec stad te serki wiejskie czy wasa. A moge za to wafle ryzowe? :0
Posilki dziele na 5 a nawet 6. Pomimo tego czuje glod. Ciezko mi troche wycyrklowac tluszcze ale poprawie sie.






















Zmieniony przez - baczyk123 w dniu 2016-08-02 22:42:59

Zmieniony przez - baczyk123 w dniu 2016-08-02 22:44:46

Zmieniony przez - baczyk123 w dniu 2016-08-02 22:46:29

Zmieniony przez - baczyk123 w dniu 2016-08-02 22:47:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 71 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8404
sorki dziewczyny ale jeszcze sie ucze ogarniac ta stronke. Cos nie moge wyczaic jak wrzucic zrzut z treningu. Mam go w Excelu i kombinuje jak tutaj wstawic bez konwertowania na jpg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Tutaj tylko pliki graficzne dodasz. Możesz najprostszą metodą zrobić zrzut ekranu, obrobić w paincie wycinając tabelkę i zapisując jako grafikę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 71 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8404
no ja wlasnie uzywan Snipping Tools bo do Ecxela sie nadaje i zapisuje w jpg. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Kasia, w nawiązaniu do rozmowy to zacznij robić wypiskę z odżywiania plus zrzuty codziennie
koniecznie!
tylko tak będzie widać co i ile wjeźdza ci do żołądka
dodatkowo wpisuj warzywa i inne produkty, których nie wliczasz, kawy itd żeby dać całościowy pogląd

na dzień dobry daruj sobie mleko sojowe i mąkę pszenną
2

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 71 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8404
oki, to sie melduje.
a tak sobie myslalam, ze skoro i tak nikt nie zaglada to uzupelnie jak przyjdzie mi ochota :P

Wczoraj dzin treningowy nr 2

ogolnie super sie czuje po nim. Dodatkowo zrobilam cwiczenia na diastasis recty.

Miska...No juz mi tutaj mowiono o mleku sojowym. Wlasnie skonczyl mi sie karton sojowego wiec juz nie kupie. To jak ta kawe pic? Z rana bez kawy...no way!
Wiem, ze miska pozostawia woele do zyczenia ale bede moderowac. Czy maka orkiszowa jest ok? Czasem jak musze zaklepac sos dla rodziny to mam ochote podjesc troche takiego pachnacego dziadostwa:P
Doszledl mi Bulk Powder Whey Isolate 90 i kurcze ale to niedobre. Chcialam sprobowac stad znalazlo sie to w rozpisce a ze bylam masakrycznie gloda bo z synem dopiero wrocilam do domu to na szybko troche wypilam i zagryzlam bananem.

Bede wdzieczna za poprawki :)











Zmieniony przez - baczyk123 w dniu 2016-08-05 19:53:21
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 15 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90
Dlaczego darować mleko sojowe? Zależy jakie pije. Do kawy możesz dawać różne rodzaje mleka, fajne jest migdałowe(13kcal/100ml) albo ryżowe(ok.60kcal/100ml) Możesz też zrobić sama mleko kokosowe, wystarczy zblenderować wiórki kokosowe w gorącej wodzie i je przecedzić, po czym jeszcze raz do gorącej wody i znowu blenderujemy :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cross fit czy dobry na redukcję?

Następny temat

Dywanówki na wysmuklenie i ujędrnienie, czy może coś innego ?

WHEY premium