SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta redukcyjna do oceny, 84kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2794

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Płeć

mężczyzna

Cel

redukcjia -10 cm w pasie

Waga

84 kg

Wzrost

181

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

ok 20 chyba

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

3x siłownia w tygodniu praca stojaca ale fizyczna

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

zadna

Stosowana lub planowana suplementacja

bardzo dobry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 153 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9703
Witam chciałbym pozbyć sie tłuszczu z brzucha następnie zacząć nabierać masy mięśniowej . Moje zapotrzebowanie kcal na utrzymanie to 3300 kcal .Proszę o sprawdzenie diety i o ewentualne uwagi . Dodam że do posiłków będę starał sie jeść jak najwięcej warzyw i dodatkowo zakupie kompleks witamin i minerałów . Zdjęcie podglądowe dodam jutro bo na dzień dzisiejszy nie posiadam .

Pytanie czy lepiej uciąć ww i podbić tłuszczami czy po prostu starać sie rotowac weglami w dni nie treningowe jeśli tak to ile w dni nie treningowe mam uciać ww ???

Podaje przykładowa diete na 3 dni oczywiście bede starał sie zmieniac ww na kasze i makarony a mieso na udka , wieprzowine , indyka i rybe chodz nie przepadam .









Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6450 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Zdecydowanie na zero. Obserwować i dopiero w zależności od reakcji organizmu korygować kcal. Wrzuć zdjęcie sylwetki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709974
Wstaw pełną ankietę działu ,wtedy będzie można udzielić precyzyjnej odpowiedzi.
Na pierwszy rzut oka musisz oczyścić dietę z tzw śmieciowego jedzenia np majonez,gotowe sosy itp

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 153 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9703
WZÓR PRAWIDŁOWO WYPEŁNIONEJ ANKIETY
Cel: redukcja
Płeć : mężczyzna
Wiek : 24
Waga :84
Wzrost : 181
Obwód klatki : 111
Obwód ramienia : 38
Obwód talii : 94
Obwód uda : 54
Obwód łydki :
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 20%
Aktywność w ciągu dnia : praca, trening
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia
Odżywianie : lubie dobrze zjeść
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : bardzo dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : BCCA WPC 80
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : Tak
Stosowane wcześniej diety : brak
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 153 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9703
jak lepiej troche bo nie bardzo wiem co zmienić ??/







...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 11363 Wiek 7 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 191614
Witaj,
Jak Flex oczyść diete z przetworzonej żywności jak szynka kanapkowa która prawie nie ma wartości, majonez dekoracyjny, sos gotowy a także zmielone mięso.
Pozdrawiam
2
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 153 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9703
bede unikal przetworzonej zywnosci ale chyba sporadycznie mozna zjesc ??? wywalilem gotowy sos i majonez . Druga sprawa czy moj rozklad makro i kcal jest odpowiedni czy mam cos zmienic ???
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3636 Napisanych postów 31015 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294323
Sporadycznie nic nie będzie, właśnie kwestia ilości i jak często

Rozkład ok, potem w toku redukcji możesz pójść albo w stronę LC albo LF
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 153 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9703
moje zdj na jaki % bf oceniacie ??? Pytanie mam czy jak sie zredukuje to nie bede czasem wygladał jak szczur :P ???




...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 153 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9703
jeszcze jedno

...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709974
nie będziesz ,spokojnie możesz redukować

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 153 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9703
witam ponownie jestem na rdukcji ale od listopada polowy nie jak wczesniej zamierzalem waga 77 kg pas -8 na wysokosci pepka 83 cm teraz pytanie chcial bym jiz wchodzic na mase delikatna bo chudo mi sie wydaje juz a druga sprawa nie chce sie docinac do zyly praktycznie bo to nie sezon jeszcze .Sadlo praktycznie siedzi w dole brzucha , chcialem sie was poradzic czy bf jest w miare niski zeby wejsc na plus +200 kcal po zaptrzebowanie i masowac delikatnie czy jednak nie ma wiekszego sensu ???

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa, nie za dużo tłuszczy?

Następny temat

Areoby, adaptacja, co teraz?

electro
Polecane artykuły