Witam chciałbym pozbyć sie tłuszczu z brzucha następnie zacząć nabierać masy mięśniowej . Moje zapotrzebowanie kcal na utrzymanie to 3300 kcal .Proszę o sprawdzenie diety i o ewentualne uwagi . Dodam że do posiłków będę starał sie jeść jak najwięcej warzyw i dodatkowo zakupie kompleks witamin i minerałów . Zdjęcie podglądowe dodam jutro bo na dzień dzisiejszy nie posiadam .
Pytanie czy lepiej uciąć ww i podbić tłuszczami czy po prostu starać sie rotowac weglami w dni nie treningowe jeśli tak to ile w dni nie treningowe mam uciać ww ???
Podaje przykładowa diete na 3 dni oczywiście bede starał sie zmieniac ww na kasze i makarony a mieso na udka , wieprzowine , indyka i rybe chodz nie przepadam .

Pytanie czy lepiej uciąć ww i podbić tłuszczami czy po prostu starać sie rotowac weglami w dni nie treningowe jeśli tak to ile w dni nie treningowe mam uciać ww ???
Podaje przykładowa diete na 3 dni oczywiście bede starał sie zmieniac ww na kasze i makarony a mieso na udka , wieprzowine , indyka i rybe chodz nie przepadam .

Krzysztof Piekarz






