Szacuny
0
Napisanych postów
12
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
69
Dowiedziałam się tutaj, iż na brzuch najbardziej wpływa dieta. Dlatego też chcialBym się dowiedzieć jak powinny wyglądać posiłki,co jeść na śniadanie, a co na kolację, czego unikać
Zauważyłam po prostu ostatnio, że zrobiło mnie się sporo tłuszczu okolice pępka i pod
Szacuny
0
Napisanych postów
12
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
69
162cm, cos kolo 68kg:/ wszystko w brzuchu
na śniadanie, które późno jadam, bo rano mnie się nie chce...kanapka...szynka, ser, pasztet
obiad różnie...coś na szybko to pizza, albo kurczak na oleju kokosowym z warzywami, ryż
kolacja co się znajdzie
pewnie przez ten misz masz...ale jakos nie umiem się "ułożyć"
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia
Możliwości kompozycji czy to na słodko, czy wytrawnie jest cała masa
Należy do godziny od przebudzenia spożyć pełnowartościowe śniadanie (zboża, białko, owoce)
Z pewnością masz kompletnie rozregulowany metabolizm
Kluczowe jest ułożenie diety i trzymanie się pór posiłków w Twoim przypadku
Jesz fatalnie, ale z pomocą forum-a jest tu masa użytecznych tematów-dasz radę
Szacuny
0
Napisanych postów
12
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
69
Teraz jak pisze widzę, że sam śmietnik.
Przegladam posty, ale mam jedno pytanie: czym kierować się w ułożeniu diety, śniadanie? same białko? kolacja też samo białko?
nie mieszamy węglowodanów z białkiem?
I co polecacie na tzw.ssanie:)
Zmieniony przez - Misheru w dniu 2016-06-03 09:30:19
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Mieszamy, mieszamy
Jakieś archaiczne herezje
Zbilansowana dieta zakłada odpowiedni podział makroskładników(białko,węglowodany,tłuszcze) w każdym posiłku
Ssania nie będzie, jak będziesz jadła regularnie posiłki oparte o pełnowartościowe składniki i uwzględnisz złożone węglowodany i warzywa, bogate w błonnik, którego będzie Ci potrzeba
Zacznij od wyliczenia swojego zapotrzebowania kalorycznego, korzystając z podwieszonych tematów
Szacuny
0
Napisanych postów
12
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
69
Nie wiem jak obliczyć to zapotrzebowanie, bo aktualnie nie ćwiczę:/
Czytałam o tym jak tworzy się dietę redukcyjną i mam takie pytanie:
- tyle mięsa, kurczaka musi być tzw. w kazdym posiłku?
bo rozumiem, że szynka czy kiełbaski odpadają
- węglowodany dodaje się jak już trzeba? nie sa aż tak konieczne?
Zmieniony przez - Misheru w dniu 2016-06-03 12:55:54