Witam, znalazłem gotowy plan - FBW dla początkującego. Obecnie jestem na redukcji,171 wzrostu i waga 78kg, chcałbym jeszcze zrzucić jakieś 3kg, a w między czasie jak biegam na bieżni i pływam na basenie to chcę też korzystać z siłowni...
Ten trening 3x w tygodniu i na przemian a/b, b/a, a/b itd.
Bedzie cos takiego dobre dla mnie czy polecalibyscie cos innego bądź jakieś zmiany w tym?
Zmieniony przez - Nerikare w dniu 2016-05-31 22:26:57
PLAN TRENINGU:
TRENING A
Przysiady 5x5
WL 5x5
Wiosłowanie 5x5
Ohp 5x5
sztanga bic 3x8
francuz 3x8
allahy 3x10-15
TRENING B
Martwy 5x5
WL 5x5
wiosłowanie 5x5
OHP 5x5
Podciąganie podchwytem 3x5-8
bic sztanga 3x8
tric 3x8
allahy 3x10-15
martwy/przysiad +5kg co tydzień
inne +2.5kg
przy stagnacji -10% ciężaru
i na nowo dokładamy
Ten trening 3x w tygodniu i na przemian a/b, b/a, a/b itd.
Bedzie cos takiego dobre dla mnie czy polecalibyscie cos innego bądź jakieś zmiany w tym?
Zmieniony przez - Nerikare w dniu 2016-05-31 22:26:57
Krzysztof Piekarz
Poczytaj o rotacji kcal, zaś w treningu stosuj periodyzację.