SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

KSW 35: Khalidov vs. Karaoglu - wyniki i dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 228960

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 858 Napisanych postów 4961 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 83572
wygrał Wasze uznanie.

Per aspera ad astra

Nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3124 Napisanych postów 22804 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208988
Dremor, możesz się rozwinąć?
Aziz próbował mimo wszystko nawiązać walkę. Nie wiele zrobił, ale Mamed powinien stracić punkt za te fikołki.


Zmieniony przez - pilek w dniu 2016-05-29 19:36:26
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 8489 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 129311
IMO większość patrzy przez pryzmat trzeciej rundy i bardzo słabej walki jako całość.

Jak dla mnie Mamed mógł ją minimalnie wygrać, Aziz tez nic specjalnego nie pokazał, jak i w całej walce. Dziwię się, że nie zaryzykowal w trzeciej rundzie.

Sama walka była żenująca i myślę, że brak ujemnego punktu miał kluczowe znaczenie. Rozsadna była by dogrywka, lub po prostu 5 rund jak w UFC.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4574 Napisanych postów 36071 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264264
co do tego że Aziz nie zaryzykował to imo troche ciężkie to w sytuacji gdy ma sie rozj**ane kolano, zlamana ręke i cos tam jeszcze


zgadzam sie co do 5 rund w walce o pas

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 3489 Napisanych postów 21059 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 745032
Dobra uwaga - walka byla poprostu zenujaca.
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jak wyżej tempo walki lepsze już było jak walczyli półciężcy będące wagę wyżej, czyli Wójcik z Fijałką. Tutaj Mamed wygazowany już w drugiej rundzie. Ten Aziz mógł więcej zrobić, ale cóż 39 lat na karku robi swoje. Już z Cooperem Mamed słabo wyglądał, ale wtedy miał wymówkę - kontuzję.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 8489 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 129311
Faktycznie, coś tam się polamal

IMO rozsadny byłby remis, czyli pas i takby zostałby u Mameda, a zapobiegloby to takiej aferze. Zresztą nie ma co się rozpisywać i klocic. KSW nie jest poważna organizacja w moich oczach. Mamed prawie cały czas walczył w stworzonej dla siebie kategorii wagowej. KSW zatrudnia teraz Popka, który pewnie zastąpi Pudziana, któremu spada popularność. Pas KSW nie jest tyle warty, żeby się spinac
2
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1053 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 169918
No to mamy podział opinii. Tylko jedna rzecz. Nawet zakładając, że Mamed wygrał na legalu, zgodnie z zasadami MMA, muszę powiedzieć, że ani mi się śni płacić 40 zyla za takie marne show. Jeśli takie są zasady to chyba coś z nimi nie tak.
3
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4574 Napisanych postów 36071 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264264
oświadczenie aziza


" Witajcie Polsko, witajcie fani KSW. Po pierwsze chcę wam podziękować za wsparcie podczas walki z Mamedem Chalidowem. To była dobra walka a ja lubię walczyć i zrobiłem co potrafię dla Was i dla KSW. Chcę jedynie powiedzieć, że KSW popełniło duży błąd, użyli złej piosenki na moje wejście do klatki. Bo ja chciałem użyć tego samego utworu, którego użyłem w walce z Maiquelem Falcao. Możecie ją odnaleźć w internecie, a więc to nie jest moja pomyłka a KSW. To jest teraz powodem dla którego ludzie mówią o zagrożeniu islamskim terroryzmem. Staram się jedynie być dobrą osobą, być dobrym ojcem rodziny. Mamed również jest dobrą osobą, tak jak ja, nie jest terrorystą. Wyznajemy jedynie Islam i nie popieramy terroryzmu. Dlatego jestem bardzo szczęśliwy i chcę wrócić i walczyć ponownie w Polsce. "





ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2287 Napisanych postów 14689 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 97980
a wy dalej o decyzji haha, rozumiem dylematy nad bliskimi decyzjami, ale trzeba mieć nie po kolei w głowie żeby twierdzić, że Mamed słusznie decyzją wygrał.
Co do 1 rundy nikt nie ma wątpliwości, 10-9 Mamed
2 runda - obaj ch**a zrobili, może ofensywy więcej pokazał Mamed, ale on się ciągle kładł na plecy unikając walki więc powinien ją przegrać 10-9.
Nawet jeśli uprzeć się przy tym, że Mamed wygrał 2 rundę i że w tej rundzie nie powinien stracić -1pkt to 3 runda to minimum 10-8(licząc bez odjęcia pkt). Mamed robi fikołki, kładzie się na plecy, ląduje na deskach po mocnych ciosach Karaoglu, nawet ten ma próbe gilotyny i Mamed nie robi nic.
Jakby była 4 runda to może i Karaoglu by go skończył. W UFC miałby odjęty 1pkt/2pkt lub byłby zdyskwalifikowany i wgl do decyzji by pewnie nie dotrwał bo tam jest 5 rund.

To co Mamed robił to nazywa się unikanie walki bez żadnej próby ofensywy, to powinno być karane / punktowane na korzyść przeciwnika.

Karaoglu to wygrał takie są fakty, decyzja to wałek


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2016-05-30 10:22:49
2
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

UFC Fight Night 88: Almeida vs. Garbrandt - wyniki i dyskusja

Następny temat

SEMINARIUM: ŻYWIENIE W SPORTACH WALKI POZNAŃ

electro
Polecane artykuły