Szacuny
1
Napisanych postów
49
Wiek
25 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
313
Witam :) zakupiłem ostatnio przedtreningowke o składzie :
- 1 g jablczanu
-1 g esteru
- 1 g mono
- 1 g aakg
-1 g l arganiny
- 1 g tauryny
-1 g l glutaminy
- 2 g beta alaniny
Tyle w jednej porcji przedtreningowej
I teraz pytanie czy to jest bardziej na mase czy na sile?
Jak długo to brać?
Mam zamiar brac tylko jedna porcję przed treningiem (10 g)
Bo tyle każą brac tylko
POZDRAWIAM ;)I czekam na odpowiedź :)