SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Węglowodany

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 219 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 744
Witam. Jestem na diecie na mase i mam pytanie odnośnie węgli na kolację. Z pewnego artykułu na sfd wyczytałem że nie powinno jeść się ich na kolację bo odbije się to na tłuszczu, posiłek powinien być głównie białkowy. Ja swoje zapotrzebowanie na węglowodany wypełniam w 100% już przed kolacją. A więc czy lepiej byłoby je jednak dodać do tej kolacji? Z góry dzięki i pozdro!#
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83988 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709964
zdecydowanie możesz dodać do kolacji węglowodany
http://potreningu.pl/articles/1002/weglowodany-w-kolacji-w-diecie-odchudzajacej-jesc-czy-nie-jesc-
http://potreningu.pl/articles/1024/mity-na-temat-kolacji

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 102 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 817
Nie ma przeciwwskazań do tego żeby jeść węglowodany na kolację. Ja osobiście wolę zjeść więcej białka, bo rano się lepiej czuję, ale to osobiste odczucia. Jeśli wygodniej jeść Ci węglowodany wieczorem to jedz wieczorem, a jeśli nie to postaw na białkowy posiłek.

76kg--->55kg
Cel: zostać trenerem
www.instagram.com/for.motivation/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 219 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 744
Ok dzięki wam.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 27216 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 516400
Węglowodany porą wieczorową mają szereg korzyści.
Poczytaj artykuły podane przez FLEXA.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 1557 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24901
A ja nie jestem zwolennikiem jedzenia węgli na noc. Bo po co mi energia jak śpię? No ale organizm każdy inny mi się podoba nie jedzenie węgli na noc. Tym bardziej ze rano kręcę aeroby to psychicznie wierze ze organizm czerpie energię z tłuszczy :p.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase ocena

Następny temat

Przybycie masy niedowaga

electro
Polecane artykuły