SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta redukcyjna do oceny :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 109
Witam, mam 175cm wzrostu i ważę 82kg :) Ułożyłem sobie dietę i chciałbym was spytać o ocenę. Będzie ok? jeśli nie to prosiłbym o poprawki. Chodzę na siłownie 3x w tyg, poniedziałek, środa, piątek. 3x w tyg również biegam 45min we wtorek, czwartek i sobotę, niedziela wolne. Co myślicie? Oczywiście do diety dodane są warzywa i owoce tylko ich nie wpisywałem. Pozdrawiam



Czy nie za dużo w niej kalorii? I nie za mało białka?


Zmieniony przez - Krystian01 w dniu 2016-02-01 15:11:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 11363 Wiek 7 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 191614
Pierwsze to podbij tłuszcze do poziomu powiedzmy 100 gram , druga rzecz posiłek II wyrzuciłbym generalnie to wymieniłbym chude mięsa na tłuste jak udka , podroby i wieprzowine/wołowine .
Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 109
Dlaczego aż do 100g? Z tego co czytałem to jeśli chodzi o tłuszcze, nie można ich za bardzo obcinać. Stosowałem ten wzór 0,5-1g/kg masy ciała. Maksymalnie mógłbym zwiększyć do 82g ale czy jest sens? Kalorii mam za dużo, jakbym miał te 2400-2500 byłoby ok. Jak je zmniejszyć? Co dodać co odjąć? Dziękuje za odp i pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3636 Napisanych postów 31015 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294323
kalorii masz malutko właśnie, podbij tłuszcz chociaż 1 g na kg.
owoce wliczaj do bilansu

urozmaicaj
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 109
Jak to malutko? 24x82=1968 1968x1.4=2755 ;) Wydaje mi się, że mam za dużo. Nie powinno być 2400-2500? Podbije te tłuszcze ;) A co do mięsa to nie przepadam za innymi niż z drobiu. Może być drób? Pozdrawiam i dziękuje za odp. :)

Dodałem te owoce i zwiększyłem tłuszcze. Automatycznie zwiększyły się kalorie. Co o tym sądzicie?






Zmieniony przez - Krystian01 w dniu 2016-02-01 20:24:10
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3636 Napisanych postów 31015 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294323
przy Twoim trybie, dałbym wyższy współczynnik, poza tym trzeba liczyć również TEF, aktywność spontaniczną. Więc właśnie koło 3000 i potem można w razie potrzeby obcinać
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 109
Obliczyłem TDEE wyszło 3100kcal, TEF 229kcal. Czyli ta dieta podana wyżej będzie okej? Dzięki za odp Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3636 Napisanych postów 31015 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294323
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna Low Carb

Następny temat

Redukcja z 71kg

electro
Polecane artykuły