Witam, mam 175cm wzrostu i ważę 82kg :) Ułożyłem sobie dietę i chciałbym was spytać o ocenę. Będzie ok? jeśli nie to prosiłbym o poprawki. Chodzę na siłownie 3x w tyg, poniedziałek, środa, piątek. 3x w tyg również biegam 45min we wtorek, czwartek i sobotę, niedziela wolne. Co myślicie? Oczywiście do diety dodane są warzywa i owoce tylko ich nie wpisywałem. Pozdrawiam
Czy nie za dużo w niej kalorii? I nie za mało białka?
Zmieniony przez - Krystian01 w dniu 2016-02-01 15:11:03
Czy nie za dużo w niej kalorii? I nie za mało białka?
Zmieniony przez - Krystian01 w dniu 2016-02-01 15:11:03
Krzysztof Piekarz
