czy podciąganie na drążku jest dobre na przyrost i rozwój bicepsów ?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
- Plan na wakacje - "podciaganie na drążku"??/
- Podciaganie na drazku jako pierwsze cwiczenie na mase?
- podciąganie na drążku - co na początek?
- Czy mogę zamienić hantle na podciaganie na drążku?!
- Podciąganie na drążku jako jedyne ćwiczenie na grzbiet
- Podciąganie na drążku jako jedyne ćwiczenie na grzbiet
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
podchywtem ok, ale ciezkie do wykonania chyba ze nie masz z tym prblemów (jednak prpoonuje szatnge)
...
Zalezy jak wykonywane. Mozna zmaksymalizowac prace bicepsow poprzez wykonywanie podciagniec w waskim chwycie i koncentrowaniu sie na pracy bicepsow. Z reguly jednak staramy sie w podciaganiu na drazku pracowac bicepsami jak najmniej.
Zupelnie nie rozumiem w jakim celu tak kombinowac...?
Zupelnie nie rozumiem w jakim celu tak kombinowac...?
Nie ma ludzi nieomylnych...
...
ja na drążku podciągałem sie kiedyś tak po 15 razy nachwytem w serii a teraz mam problemy z 10 powtórzeniami :( może dlatego że kiedyś podciągałem sie bardzo szybko a teraz staram sie wolno i poprawnie wykonywać to ćwiczenie
...
podciąganie jest ćwiczeniem na jakieś tam miesnie pleców ... jeżeli o to Ci chodzi PACO
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Liczba serii i powtórzeń w ćwiczeniach na rzeźbę
Następny temat
Krzysztof Piekarz