SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

FBW ocena

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 105
A co jeśli mam problem z podciąganiem? Używać wyciągu czy maszyny ze wspomaganiem?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 414 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33775
Podciągaj się ile dasz rade.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Generalnie powinniśmy zaczynać od ćwiczeń najbardziej złożonych, a kończyć na prostych, izolowanych ruchach.Można jeszcze w miarę możliwości oddalić od siebie ćwiczenia, które angażują ten sam łańcuch funkcjonalny, aczkolwiek nie jest to zabieg konieczny.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 105
Tak podciągniecie 2 razy to żadne osiągniecie :) i wtedy mam z 10 serii zrobić?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Dwa razy to za mało, by mówić o jakiejś sensownej metodzie.Wspomagaj się podporą pod nogami lub podciągaj się z asystą gum.

Dodaj do tego negatywy na maks i ilość powinna pójśc do przodu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 105
Lepiej podchwytem czy nachwytem ćwiczyć ?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 207 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12137
@ lurker
...tak samo jak bic i tric dlatego tu też mogłyby być po 2 serie ale ja wychodzę z założenia, że łapy i klata to zestaw dyskotekowy a tym samym obowiązkowy ;) i robię to jako priorytet. Co do brzucha to w pełni się zgadzam. Ja robię brzuch 2 x w tygodniu ale czesty trening nie zaszkodzi tym mięśniom.


Zmieniony przez - Slimbarti w dniu 2015-11-12 14:14:59
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Podciągaj się swoim najsilniejszym chwytem.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 207 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12137
icemansan
A co jeśli mam problem z podciąganiem? Używać wyciągu czy maszyny ze wspomaganiem?


Co to znaczy mam problem z podciąganiem?
Dużo ważysz ? to najpierw na maszynie.

icemansan
Lepiej podchwytem czy nachwytem ćwiczyć ?


Ale co ? drązek ?
podchwyt - biceps
nachyt - plery
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 105
Dużo ważę i jeśli chodzi o podciąganie to zawsze było dla mnie problemem. O chwyt też chodzi wyłącznie o podciąganie. Jeśli dobrze rozumiem, to jeśli dojdę do około 8 powtórzeń to mogę już tyle robić na serie a do około 8 to mam się wspomagać np. maszyną lub podnóżek i robić negatywy.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening interwałowy czy aeroboty

Następny temat

Przebudowa treningu

electro
Polecane artykuły