SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

bcaa kreatyna i bialko serwatkowe

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 374 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2061
czesc! mam pytanko-kiedy mam brac bialko, bcaa i kreatyne w dni treningu oraz w normalne ,bo podobno łaczync mozna... z gory dzieki za odpowiedzi!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 16 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 38264
dieta ?
profil ?
cel ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 374 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2061
staram sie trzymac diete z jak najwieksza iloscia bialka i weglowodanow , chcial bym przybrac na beztluszczowej masie... do tej pory bralem kretke z bialkiem - efekty byly calkiem niezle (cwicze od ponad pol roku), teraz dokupilem jeszcze bcaa i chcialbym wiedziec jak sobie rozplanowac suplemacje w dni treningu i w normalne
...
Napisał(a)
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 16 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 38264
bledem byl zakup kreatyny tak wczesnie...

bcaa..5g przed treningiem../nastepnym razem...proponowalbym zakup czegos innego/
bialko...w zaleznosci od brakow w diecie...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 374 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2061
a bialko ? ile czasu brzed bcaa brac ? czy moze przed treningiem sobie odpuscic ? bo rozumiem ze kreatyne to normalnie jak na pudelku pisze... ps bialko i weglowodany to sobie dawkuje w zaleznosci od tego co i ile danego dnia jem...
...
Napisał(a)
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 16 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 38264
przed treningiem albo bcaa...albo bialko...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 4102 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37701
bialko wez 30minut po treningu lub 30min przed spaniem bo w tych momentach jest największe zapoczebowaniena bialko

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 374 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2061
a jak z kretka bo w przyszlym tygodniu zaczynam brac juz 3 raz i nie wiem czy jak tezac biore bcaa to ja normalnie i jak z faza nasycania - warto robic ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hydroxycut, Tight czy Xenadrine - co lepsze?

Następny temat

Olimp niezły wałek

electro
Polecane artykuły