SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

BRUTUS POLECA

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 69213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
"Atlas Ćwiczeń"

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4595 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 22879
I do góry

Hrhrhr Łelkam Bek

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 43234
brawo dobry artykuł

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 43234
a ja go dopiero przeczytałem

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 104474
Dzięki , szkoda tylko ze niektóre linki już nie działają :(
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 275
Mam pytanie. Czy do ćwiczenia na siłowni każdy się nadaje?? Bo słyszałem ze kulturystyka to sport dla wszystkich. Każdy może zostać pakerem jeśli będzie odpowiednio ćwiczył?? Ja narazie traktuje to jako zabawe. Raz w tygodniu na siłownię, bez obciązania kręgosłupa, bo chcę urosnac jescze sporo, ale w przyszłości wiąże z tym jakies plany. Powiedzcie ejscze jakie cwiczenia źle wpływają na wzrost. Czy jesli walę tylko na klatee, bice i brzuch to nie zaszkodzi to na wzrost szkieletowy??

"Z alkoholem nie wygrasz, ty go w morde, a on cię na ziemie"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1744 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3347
taaaaaaaaaaaa,(a)...

Jak to ktoś powiedział:
"Gdy uderzysz głową w stół, a nogami w okno to znaczy, że w sklepie jest już kiełbasa."
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 275
Nie wiem o co Ci chodzi :(

"Z alkoholem nie wygrasz, ty go w morde, a on cię na ziemie"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 104474
Tak Kondzior , każdy moze trenowac na siłowni i uzyskiwać jakies wyniki. Jednak nie każdy nadaje się na zawodnika. Żadne ćwiczenia wykonywane poprawne technicznie i z odpowiednim obciążeniem nie hamują wzrostu. Oczywiscie jakaś granica wiekowa jest wskazana np. 13-latek np. nie powinien ćwiczyć z obciążeniem.Ale odpowiednio dobrany trening dla 15-latka pod okiem instruktora i za zgodą lekarza jest wporządku.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 275
No dzięki. A jak poznać cz ktoś nadaaje sie na zawodnika i co ot nym decyduje??

"Z alkoholem nie wygrasz, ty go w morde, a on cię na ziemie"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Michail-film

Następny temat

Do MICHAIła

Shoty
Polecane artykuły