Siemano
Mam 17 lat 173 wzrostu i chcę zrobić masę .Jedyny mankament to jest to że szybko otłuszczam się dlatego zacznę od 3 g Węglowodanów i potem bd stopniowo dodawał tłuszcze :)
Białko 2 g
Węgle 3 g
Tłuszcze Reszta :)

Mam 17 lat 173 wzrostu i chcę zrobić masę .Jedyny mankament to jest to że szybko otłuszczam się dlatego zacznę od 3 g Węglowodanów i potem bd stopniowo dodawał tłuszcze :)
Białko 2 g
Węgle 3 g
Tłuszcze Reszta :)

Krzysztof Piekarz
