Szacuny
274
Napisanych postów
4714
Wiek
56 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
69540
Jak zabawa to zabawa.Coś tam pisał FanŚląska o współzawodnictwie mówi i ma. Ostatnio podbijam kalorie i z kratą będzie raczej lipa ale dla mnie będzie to dodatkowa motywacja. Martwię się trochę o dipy bo troszeczkę doskwiera bark ale nie mam zamiaru prowadzić specjalnego treningu pod nie i podejdę do próby konkursowej z marszu.Panowie obserwować bo muszę młodemu dokopać
Szacuny
274
Napisanych postów
4714
Wiek
56 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
69540
Już wstałem i jestem w gotowości treningowej zaraz wrzucam posiłek i lecę na trening.Z ciekawości sprawdzę ile potrzymam sztangę 20kg. Czuję dzisiaj moc i chęci.
Szacuny
2409
Napisanych postów
10674
Wiek
62 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
153396
kerad37
Martwię się trochę o dipy bo troszeczkę doskwiera bark ale nie mam zamiaru prowadzić specjalnego treningu pod nie i podejdę do próby konkursowej z marszu.
I słusznie poprzednim razem przez jakiś czas robiłeś specjalny trening i nic z tego nie wyszło,niestety nie da się nadgonić zaległości w jeden miesiąc tym bardziej jak ćwiczenie nie było kiedyś Twoją dobrą stroną a odwrotnie przez katowanie go można tylko sobie zaszkodzić.
Zmieniony przez - drazekm w dniu 2015-06-03 08:24:28
Szacuny
274
Napisanych postów
4714
Wiek
56 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
69540
Mam nadzieję, że konkurs pomoże mi w realizacji mojego celu jakim jest wzorowe przejście przez Reverse diet. Chęci są moc jest ale musza być efekty a z nimi jest najgorzej. Spalenie tłuszczu z okolic brzucha to ciężka sprawa ale daję wiarę, ze pomimo podnoszenia kalorii co tydzień coś z tego wyjdzie. Zobaczymy.
W tym temacie nie będę opisywał moich treningów ponieważ będę je dodawał w moim głównym temacie a nie chcę podwajać bo to bez sensu i nudne dla czytelnika. Bardziej skupię się na sprawie palenia tłuszczu i dylematach z tym związanych w odniesieniu do sześciopaka. Zdaje sobie sprawę, że najpierw trzeba odtłuścić całą sylwetkę a na końcu zejdzie z brzucha tak to raczej u wszystkich wygląda i robienie 200000 brzuszków nie pomoże w miejscowym spaleniu tkanki na brzuchu. My to wiemy ale ilu jest jeszcze ludzi bez pojęcia i myśli w ten sposób hehe. Ostatnio dyskutowałem na ten temat ze znajomym i ciężko było mu to wyjaśnić.
Na temat konkursowych dipów już się rozpisywałem w głównym temacie i najlepiej to bym je zamienił na pompki. Druga konkurencja to trzymanie sztangi 20kg przed sobą na wyprostowanych ramionach na wysokości oczu. Dzisiaj wziąłem taką sztangę i chwilę potrzymałem, ciężka sprawa panowie będzie się działo.
Zmieniony przez - kerad37 w dniu 2015-06-03 16:48:39
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
drazekm
kerad37
Martwię się trochę o dipy bo troszeczkę doskwiera bark ale nie mam zamiaru prowadzić specjalnego treningu pod nie i podejdę do próby konkursowej z marszu.
I słusznie poprzednim razem przez jakiś czas robiłeś specjalny trening i nic z tego nie wyszło,niestety nie da się nadgonić zaległości w jeden miesiąc tym bardziej jak ćwiczenie nie było kiedyś Twoją dobrą stroną a odwrotnie przez katowanie go można tylko sobie zaszkodzić.
Zmieniony przez - drazekm w dniu 2015-06-03 08:24:28