SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czerwiec - Konkurs Sportowa Sylwetka - bury07

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam w ostatnim etapie. Podobnie jak Wouej we wszystkich poprzednich brałem udział to i teraz trzeba powalczyć. Reverse'a już skończyłem i przez najbliższe tygodnie planuję trzymać kalorie na stałym poziomie 3200 w DT, myślę że więcej mi nie potrzeba, także zobaczymy co z tego wyjdzie. Na najbliższy tydzień zaplanowałem sobie deload, lekki prosty split z małymi ciężarami a od następnego tyg. wystartuję już z konkretnym planem 5-cio dniowym, coś na wzór PHATA. Może uda się poprawić wynik w pompkach na poręczach ale czuję, że z drugim ćw. sprawdzającym będzie ciężko o dobry wynik. Zobaczymy. Powodzenia dla pozostałych uczestników
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zakończyłem tydzień odpoczynku i od poniedziałku lecę już z nowym planem.

Poniedziałek: Push Siła
Wtorek: Pull Siła
Czwartek: Push Dynamika – Hipertrofia
Piątek: Legs Dynamika – Hipertrofia
Sobota: Pull Dynamika – Hipertrofia

Kalorie: 3200 w DT i 2800 w DNT. Trzeci miesiąc od zakończenia redukcji i coś tam powoli zaczyna iść do przodu na wadze. Jakieś żyły na nogach jeszcze się pojawiają i myślę, że jest dosyć sucho także jest ok. Prawdopodobnie jutro sprawdzę się w którymś z ćwiczeń konkursowych:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Blok pomiarowy
Wzrost: 177cm
Waga: 69.2kg

Klatka: 113,5cm

Ramię: 38cm

Udo: 58cm

Pas: 74cm


2. Ćw. sprawdzające
Pompki na poręczach: 28x



Trzymanie sztangi: 19 sec.
gryf 7kg + 2x5,5kg + 2x1kg = 20kg


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czerwiec-Konkurs Sportowa Sylwetka-kerad37

Następny temat

Wznowienie treningów

WHEY premium