SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czerwiec-Konkurs Sportowa Sylwetka-kerad37

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4078

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 4714 Wiek 56 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69540
Jak zabawa to zabawa.Coś tam pisał FanŚląska o współzawodnictwie mówi i ma. Ostatnio podbijam kalorie i z kratą będzie raczej lipa ale dla mnie będzie to dodatkowa motywacja. Martwię się trochę o dipy bo troszeczkę doskwiera bark ale nie mam zamiaru prowadzić specjalnego treningu pod nie i podejdę do próby konkursowej z marszu.Panowie obserwować bo muszę młodemu dokopać
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Powodzenia.
No to od dzisiaj wchodzę na dietę 1000kcal i głodówka raz w tygodniu
A w pracy między mailami będę trzepał pompki na poręczach fotela
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 4714 Wiek 56 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69540
Ja jadę tylko na Pepsi max.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 4714 Wiek 56 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69540
Już wstałem i jestem w gotowości treningowej zaraz wrzucam posiłek i lecę na trening.Z ciekawości sprawdzę ile potrzymam sztangę 20kg. Czuję dzisiaj moc i chęci.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 62 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 153396
kerad37
Martwię się trochę o dipy bo troszeczkę doskwiera bark ale nie mam zamiaru prowadzić specjalnego treningu pod nie i podejdę do próby konkursowej z marszu.

I słusznie poprzednim razem przez jakiś czas robiłeś specjalny trening i nic z tego nie wyszło,niestety nie da się nadgonić zaległości w jeden miesiąc tym bardziej jak ćwiczenie nie było kiedyś Twoją dobrą stroną a odwrotnie przez katowanie go można tylko sobie zaszkodzić.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2015-06-03 08:24:28
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 4714 Wiek 56 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69540
Mam nadzieję, że konkurs pomoże mi w realizacji mojego celu jakim jest wzorowe przejście przez Reverse diet. Chęci są moc jest ale musza być efekty a z nimi jest najgorzej. Spalenie tłuszczu z okolic brzucha to ciężka sprawa ale daję wiarę, ze pomimo podnoszenia kalorii co tydzień coś z tego wyjdzie. Zobaczymy.
W tym temacie nie będę opisywał moich treningów ponieważ będę je dodawał w moim głównym temacie a nie chcę podwajać bo to bez sensu i nudne dla czytelnika. Bardziej skupię się na sprawie palenia tłuszczu i dylematach z tym związanych w odniesieniu do sześciopaka. Zdaje sobie sprawę, że najpierw trzeba odtłuścić całą sylwetkę a na końcu zejdzie z brzucha tak to raczej u wszystkich wygląda i robienie 200000 brzuszków nie pomoże w miejscowym spaleniu tkanki na brzuchu. My to wiemy ale ilu jest jeszcze ludzi bez pojęcia i myśli w ten sposób hehe. Ostatnio dyskutowałem na ten temat ze znajomym i ciężko było mu to wyjaśnić.
Na temat konkursowych dipów już się rozpisywałem w głównym temacie i najlepiej to bym je zamienił na pompki. Druga konkurencja to trzymanie sztangi 20kg przed sobą na wyprostowanych ramionach na wysokości oczu. Dzisiaj wziąłem taką sztangę i chwilę potrzymałem, ciężka sprawa panowie będzie się działo.


Zmieniony przez - kerad37 w dniu 2015-06-03 16:48:39
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 781 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15668
Będzie rywalizacja! Myślę, że Ty albo Fans będziecie tutaj grali w tej konkurencji 1 skrzypce.


Zmieniony przez - Wouej w dniu 2015-06-04 17:24:01
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 4714 Wiek 56 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69540
Wouej nie zabezpieczaj się tak.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 4714 Wiek 56 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69540
Siłownia zamknięta więc dzisiaj bez treningu trzeba bedzie wydłuzyć tydzień treningowy do soboty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
drazekm
kerad37
Martwię się trochę o dipy bo troszeczkę doskwiera bark ale nie mam zamiaru prowadzić specjalnego treningu pod nie i podejdę do próby konkursowej z marszu.

I słusznie poprzednim razem przez jakiś czas robiłeś specjalny trening i nic z tego nie wyszło,niestety nie da się nadgonić zaległości w jeden miesiąc tym bardziej jak ćwiczenie nie było kiedyś Twoją dobrą stroną a odwrotnie przez katowanie go można tylko sobie zaszkodzić.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2015-06-03 08:24:28


wreszcie jakies rozsądne słowo
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 4714 Wiek 56 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69540
Dzisiaj spróbowałem potrzymać sztangę 20kg i powiem, ze po 30 sek. wymiękłem.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czerwiec -Konkurs Sportowa Sylwetka - FanSlaska

Następny temat

Czerwiec - Konkurs Sportowa Sylwetka - bury07

electro
Polecane artykuły