Witam
Chciałbym kupić gainera Activlabu "MASS UP" ale mam pewien problem. Nie mam ukończonych 18 lat, a w porcji znajduje się 2g kreatyny.
Mogę go brać i nie zwracać uwagi na dość znikomą ilość krety, czy jednac szukać innej pozycji?
Chciałbym kupić gainera Activlabu "MASS UP" ale mam pewien problem. Nie mam ukończonych 18 lat, a w porcji znajduje się 2g kreatyny.
Mogę go brać i nie zwracać uwagi na dość znikomą ilość krety, czy jednac szukać innej pozycji?
Krzysztof Piekarz