Czesc na poczatek pozdro dla was. Mam do was prosbe mianowicie o napisanie diety i cyklu treningowego. Na poczatku napisze troche o sobie wg kryteriow przez was juz wczesniej ustalonych :)
1.Zaczynam trenowac(przedtem trenowalem troche na silkach ale nie systematycznie)
2. Cele jakie chce osiagnac to sila, tluszczyk, wytrzymalosc i rzezba
3. Czas jaki mam to mysle ze co drugi dzien w tygodniu, sprzet: laweczka + 70 kg, ekspander, sztangielki 5 kg, rowerek do cwiczen :P
4.brak przeciwskazan
Ogolnie : mam 16 lat, waga 75, wzrost 173cm
1.Zaczynam trenowac(przedtem trenowalem troche na silkach ale nie systematycznie)
2. Cele jakie chce osiagnac to sila, tluszczyk, wytrzymalosc i rzezba
3. Czas jaki mam to mysle ze co drugi dzien w tygodniu, sprzet: laweczka + 70 kg, ekspander, sztangielki 5 kg, rowerek do cwiczen :P
4.brak przeciwskazan
Ogolnie : mam 16 lat, waga 75, wzrost 173cm
Krzysztof Piekarz