a więc jako moja wiedza o tworzeniu planów jest znikoma postanowiłem zacząć ćwiczyć lafayem bo widzę że jest chwalony na forum.
okej nie zanudzam do rzeczy
Test (07-02-2015):
A: 21
B:15
C:5
Podciąganie nachwytem: 3
E2: 0 - brak równowagi gleba za glebą xd próbowałem kilka razy z raz czy dwa udało się zrobić bez gleby :P
dzisiaj pierwszy trening wkleję do wieczora! 3majcie kciuki żebym się nie poddał po 3 treningach :P
Tak btw. zamierzam trenować 3x w tyg. + 2x w tyg. trening aerobowy (najbliższe miesiące rowerek stacjonarny 40min)
moim celem jest redukcja - wiem ze lafay radzi brac latwiejsze warianty zeby bylo wiecej powt. ale ja będę jechał normalnie bez zastępowania A2 - A1 itp.
Zmieniony przez - The Arrow w dniu 2015-02-09 12:05:25
okej nie zanudzam do rzeczy
Test (07-02-2015):
A: 21
B:15
C:5
Podciąganie nachwytem: 3
E2: 0 - brak równowagi gleba za glebą xd próbowałem kilka razy z raz czy dwa udało się zrobić bez gleby :P
dzisiaj pierwszy trening wkleję do wieczora! 3majcie kciuki żebym się nie poddał po 3 treningach :P
Tak btw. zamierzam trenować 3x w tyg. + 2x w tyg. trening aerobowy (najbliższe miesiące rowerek stacjonarny 40min)
moim celem jest redukcja - wiem ze lafay radzi brac latwiejsze warianty zeby bylo wiecej powt. ale ja będę jechał normalnie bez zastępowania A2 - A1 itp.
Zmieniony przez - The Arrow w dniu 2015-02-09 12:05:25
Krzysztof Piekarz
a co do serialu to polecam, aczkolwiek nick wzialem z tego serialu zeby go nie zapomniec :P juz wczesniej mialem tutaj konto ale zapomnialem nicku - a w ten sposob napewno zapamietam xd a co do motywacji to hmm moze troszke tak ale raczej inne rzeczy mnie motywowaly typu kondycja itp.
)