SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poczatki z HST

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20174
Witam ! a wiec chce zaczac HST od stycznia.
Moje wymiary:
wiek : 18 lat
waga : 78 kg
wzrost : 177 cm
Biceps : 33 cm
Pas : 88 cm
Klatka : 98 cm

Staz : 5-6 mc ogolno rozwojowki 1-2 razy w tygodniu.

Plan :
1.NOGI / Przysiady ze sztanga
2.KLATKA / wyciskanie na płaskiej
3.ŁYDKI
4.KLATKA / skosna
5.PLECY / wiosłowanie
6.BARKI / sztangielki bokiem w gore
7.Biceps / uginanie rak ze sztanga
8.TRICEPS / francuskie siedzac/stojac
9.BRZUCH
10.KAPTURY

Pyt 1. Czy cos dorzucic ?
Pyt 2. Ile seri na kazde cwiczenie ? 2 serie ?
Pyt 3. CZy moge zwiekszyc liczbe seri poniewaz bede trenowal tylko 2x w tydoniu (poniedzialek, piatek) poniewaz w pozostale dni mam inne treningi.
Pyt 4. Jaka diete byscie mi poradzili ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Widze tylko jedno cwiczenie na plecy wiec dorzucilbym jeszcze jedno i zamiast unoszenia sztagielek bokiem dalbym wyciskanie sztangi z klatki a ewentualnie do tego dzorzucil unosznie bokiem od 10-tek.
Co do serii to robilbym kazde cwiczenie w 15-stkach po 1 serii w 10-tkach po 2 serie a w piatkach po 5 serii

Hmm a co do kwestii HST 2 razy w tygodniu niech sie wypowie wiekszy spec od HST jakis ktory ma doswiadczenie w HST 2 razy na tydzien czy cos dodac.

Zmieniony przez - Piorunos w dniu 2007-12-10 19:31:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20174
moim zdaniem to 1 seria na kazde cwiczenie to malo poniewaz po 10 cwiczeniach napewno nie "zmecze sie". Wem ze wiecej nie znaczy lepiej ale taka dawka to chyba za mało. Porposze o wwypowiedzenie sie specjalisty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
No ja akurat cwicze tak jak napisalem i efekty jak narazie sa rewelacyjne wiec wydaje mi sie ze jesli nie jestes w stanie przecwiczyc sie przy takim czyms to po prostu nie za bardzo umiesz cwiczyc od strony technicznej.
Poza tym jaka 1 seria !! ?? 1 seria to w 15-stkach a pozniej nie dosc ze obciazenie rosnie to o ilosc serii.Nie widzisz tego??
Gwarantuje Ci ze jak umiesz cwiczyc to te 15 powtorzen w kazdym cwiczeniu da Ci tak w dupe ze bedzie ciezko.Poza tym nie wspominajac juz o tym ze tu nei ma byc na poczatku za ciezko tylko ma isc stopniowo do przodu.

Zmieniony przez - Piorunos w dniu 2007-12-10 20:03:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20174
a jakie wyniki ? przy jakich warunkach ? a moze masz diete rozpisana jak dala Ci takie dobre efekty ? to bym prosil o odpowiedz na te pytania jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Diety specjalnej nie trzymam nigdy bo nie mam czasu na takie bawienie siw w kuchni.Po prostu jem 3 posilki dziennie i czasami jakis jogurcik wrzuce pomiedzy nimi i bialko z platkami przynajmniej raz dziennie staram sie 2 razy dziennie.
Jestem pod koniec cyklu 10-tek i 2 cm. w klatce wiecej w łapce 1 cm. bez paru groszy.Wynikami sie bede chwalil jak skoncze caly pierwszy cykl po 5-tkach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening z hantlami.

Następny temat

Test sprawności Zuchory

WHEY premium