SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening z hantlami.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1241

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 389
Witam.
Przede wszystkim chciałem przywitać wszystkich na forum, jako nowy użytkownik i mam nadzieję że wytrwam długo w moim zamierzeniu, które polega.. no właśnie :)
Otóż mam 16lat i wcześniej miałem już do czynienia z siłownią (ok. 2-3 lata z dość częstymi przerwami - z tego 3 miesiące w ostatnim roku aktywne). Ostatnio zacząłem znów chudnąć (61kg przy 173cm) i chciałem zacząć trening siłowy. Siłownie tak naprawdę mam pod nosem, ale chcę się do tego najpierw przygotować.
W planach mam między innymi 6 weidera (którą no tabene ćwiczyłem już, ale dotrwałem do połowy) i jakieś domowe ćwiczenia. Dysponuje 2 hantelkami (ok.20cm) i ponad 20kg obciążeniem. Jak narazie niestety na siłownie jakoś nie ma czasu (m.in. dlatego że o 17 jestem w domu po szkole) i dlatego chcę ćwiczyć w domu. Mógłby ktoś kto dobrze się na tym zna skonstruować mi jakiś plan ćwiczeń wplatając w to 6 weidera. Zależy mi szczególnie na rzeźbie mięśni. Od nowego roku jeżeli zmieni mi się plan zajęć w szkole, to pewnie dojdzie siłownia jeszcze :)
Pozdrawiam i czekam na fachową odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Możesz uściślić, jakim obciążeniem dysponujesz? Twoje hantle ważą 20 kg, czy jak? Mają możliwość regulacji ciężaru? Jeśli nie będą mało pomocne dla Ciebie na początek.

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 389
Oczywiście zmienne. Od 0,5 kg do 3,5. Łącznie jest ponad 20 (coś pod 30 podchodzi).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na hst

Następny temat

Poczatki z HST

WHEY premium