SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuszki - Dieta / Początki / Porady

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 311
Witam,

Mam 18 lat, waże 82 kg. Mniej więcej moja sylwetka wygląda tak jak na fotografii : http://imageshack.us/photo/my-images/688/51609023.png/

Mam kilka pytań, potrzebuje szczegółowych porad odnosnie robienia brzuszków aby był jakikolwiek zarys. Może to o co prosze wyżej wydaje się na dość śmieszne, lecz chce uzyskać informacji np (kładziemy się na podłodze w pozycji... robimy serie po... przez jak długo robić cwiczenia chodzi o dni, jak często to zrobić.

Wybaczcie za dość dużą serie pytan

Drugie pytanko to : jaką dokładną diete obrać? Co najlepiej jeść. Jakie jeść śniadanie/obiad/kolacje. Czy moge coś jeść między pośiłkami? Jak one mają wyglądać? Czego uniekać i nie jeść. Co pić, czego nie pić.

Również duża seria pytań ;)

I ostatne pytanko to : indywidualne porady od was...

Z góry bardzo dziękuje za każdą wypowiedz i odpowiedz. Starajcie się jak najlepiej i wylewnie odpowiedzieć mi na pytania. Jeszcze raz dziękuje, pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12
troszke ukradne temat , gdy mam całkowicie plaski brzuch najlepiej zaczac od cwiczen wypisanych w przypietym temacie tym dla pcozatkujacych ?

Zmieniony przez - rryba w dniu 2012-07-08 22:38:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
ja nie potrafie pisac wylewnie tylko zwiezle wiec do rzeczy
jak chcesz pokazac swoja sylwetke to bez koszulk bo z tamtej fotki nic nie wiadomo
zeby zrobic kaloryfer trzeba miec odpowiednio duze miesnie, bo podejrzewam ze wczesniej silowo nie cwiczyles wiec nie beda one imponujace. musisz zaczac trenowac zeby te miesnie powiekszyc, zeby tego dokonac musisz trenowac cale cialo-czytaj posty podwieszone
co do diety to na poczatek trzymaj sie wskazowek dietetycznych, unikaj fasfoodow slodzonych napojow, staraj sie jesc pelnowartosciowe posilki. jak chcesz specjalistycznej wiedzy na ten temat to mozesz udac sie do dzialu odzywianie

tak wiem, jest to bardzo chaotycznie napisane


Zmieniony przez - gsmt w dniu 2012-07-07 12:51:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 311
http://i1.makbet.pl/mkb268/b2643cc80029e31e49ba89af

Zdjęcie zrobione bez koszulki. Jak odszukać "podczepione tematy"?
Fastfoody napoje typu Cola itp odpadają - to wiadome :)

Czekam z niecierpliwoscią na dalsze odpowiedzi.

Zmieniony przez - Hubert9400 w dniu 2012-07-07 13:42:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1395
j/w całe ciało ćwiczymy, wybierz plan z tematów podwieszonych i leć nim, zakładam że masz troche tkanki tłuszczowej na brzuchu, żeby się jej pozbyć zastosuj odpowiednią diete, w dziale odżywianei sprawdź, pozatym masz tam 10 wskazówek żywieniowych, dodatkowo biegaj, na rowerze jeźdźij i ruchu sporo a na brzuch ćwiczenia to możesz abs, albo różnego rodzaju brzuszki, dobre też jest podciąganie nóg do klaty na drążku

podieszone to te najważniejsze masz na górze dzialu trening w domowych warunkach

Zmieniony przez - metalowiec w dniu 2012-07-07 13:45:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 311
Powinienem podać jeszcze wzrost chyba? - 175cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 311
Przy załączonej wyżej fotce mogę zacząc robić A6W?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 397
Moim zdaniem możesz zacząć robić, ale a6w to bardziej na początek na spalenie oponki a jak już się troche z tym uporasz to możesz zacząć robić skłony, podciąganie nóg itp. oczywiście do tego inne mięśnie :)

świnie noszą korone
orzeł w gównie tonie
a czerwono białe płótno porwał wiatr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 311
Rano - 30 min roweru
po przyjsciu do domu :
robię spięcia + do tego skłony boczne i unoszenie nóg 3x15 3 razy w tygodniu.
Wieczorkiem bieganie/rower
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 311
czy to dobra rozpiska + dojdzie dieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 397
Nie jestem dietetykiem ani trenerem, ale spięcia i podnoszenie nóg to już budowa mięśni. teraz są wakacje to możesz akurat a6w zrobić, ale nawet do tego musisz mieć odpowiednią dietę białkową i niskokaloryczną, co pomoże ci wzmocnić mięśnie brzucha już podczas spalania tkanki tłuszczowej.

świnie noszą korone
orzeł w gównie tonie
a czerwono białe płótno porwał wiatr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 311
Widzisz, siedze na niejednym forum bo chce zacząć od jutra i jedni mówią że najperw spal opone tymi ćwiczeniami co podałem wyżej. Zaś ty mowisz abym zaczał a6w... już sam sie gubie ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

abs 8 min i a6w

Następny temat

Pytanie dot. kółek gimnastycznych

WHEY premium