@vvasyl, nie, słuchaj najpierw ładuję tahinę do gęby z łychy, a potem zapijam mlekiem kokosowym. Ten kubek obok chyba jest wystarczająco wymowny ^_-
Nędza w mózgu, kto by myślał, że kiedyś będę jadł pędy bambusa... ale grzybki mun całkiem smaczne, takie chrupiące... :O albo słabo namoczone XD do przetestowania jeszcze kilka rodzajów grzyba, tydzień azjatycki w pobliskim markecie "pełną parą".

Nędza w mózgu, kto by myślał, że kiedyś będę jadł pędy bambusa... ale grzybki mun całkiem smaczne, takie chrupiące... :O albo słabo namoczone XD do przetestowania jeszcze kilka rodzajów grzyba, tydzień azjatycki w pobliskim markecie "pełną parą".








te zółtka jesz na surowo? :D
