SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZDJĘCIA NASZEJ SZAMY v3

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 409983

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19
Placki z białek z twarogiem i miodem





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Delikatnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Grekson nie bij !
Oj taaak... Miękkie, rozpływające się i słodkawe. REWELKA.

A dziś kluchy-day!
Potreningowe "śniadanie" w postaci pappardelle z krewetkami, łososiem i dorszem + greckie czarne oliwki, chilli i pietruszka. A wszystko w lekkim sosie z czosneczkiem i białym winem. I trochę parmezanu jeszcze.

Jak dobrze, że zrobiłem jak dla wojska to zaraz se dołożę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Nie wiem skąd Ty bierzesz te pomysły, ale otwieramy restaurację, dawaj. Wszystkim się spocą rowy po przekroczeniu progu lokalu


I deserowa nutella tradycyjnie wyjadana widelcem



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Mam słabość jednak do schabowych musiałem kupić wracając ze spacerku i dorobić. Do tego szklaneczka, a raczej szklana czerwonego wytrawnego, całkiem pysznego wieloletniego. Czekało na specjalną okazję, ale okazja okazała sie pi.dą




Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2014-10-27 15:22:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Grekar no dawaj! Otwieramy!
Mnie samemu się rów spocił przy jedzeniu tego. Teraz mały edit, bo się fotka jednak bezpośrednio z telefonu nie chciała wgrać głupia jedna!

Nutelka widelcem to jest to! Ja muszę kiedyś do Ciebie wbić na te schabowe, bo kusisz Dziadygo!

PS -> właśnie wleciała 3x porcja tego makaronu a do tego kielich czerwonego wytrawnego ( niech okazją do picia będzie chociażby jedzenie pysznego dania, do którego je pijemy )



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
słabo ta fotka wyszła... Jakiś stary telefon na zastępstwo wziąłem i wychodzi postęp technologii z jakim mamy do czynienia na tym gruncie, na przestrzeni 2 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
do halloween jeszcze parę dni ale coś mnie wzięło i ...







Zmieniony przez - Valerik w dniu 2014-10-27 18:38:44

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 448
Takie tam szamanko ;)







T'estimo Barca <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 692 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 138399
Sos z karkówki wieprzowej z ryżem i sałatką z pomidorów + sernik na zimno + jogurt grecki z żurawiną suszoną

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Domowe jedzenie jak liczyć wartości ?

Następny temat

SZYBKI KONKURS W KUCHNI SFD

WHEY premium