SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZDJĘCIA NASZEJ SZAMY v3

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 411067

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przed-treningowo (mam za mały talerzyk, jajo całkowicie zniknęło pod warzywami... a miało być tak ładnie i artystycznie jak u Paszkosa jeszcze tylko muszę coś rozsypać i zainwestować w aparat)
I oczywiście po-treningowo :D czyli wół w sosie kokosowo-kakaowo-waniliowym (nom nom, smaczne ), pod jajami i trawą grillowane warzywa, orzechy, mleko kokosowe z awokado i daktylami, i kiszona ;]




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Krystian,dziś poniedziałek,już po konkursie

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 119 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2697


taki potrenigowy.
ryżu stówa, trochę mięsa - z karku [zapomnialem zważyc] pare koktajlówek.
oliwa ze smażenia coby zaaromatyzowac przyprawą ryż.
pozdrawiam zuodziej






edit - krystian, trzeba bylo mega capsy do kompozycji dodać

Zmieniony przez - zuodziej w dniu 2015-02-09 13:02:29

"rozrywki możesz szukać na komendzie, albo z fajną dziewczyną"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 936 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16405
Szaszłyk drobiowy(keczup i musztarda nie dotknięta):

Baraninka gotowana w warzywach(marchew i seler):

Pieczeń wieprzowa z warzywami z pary:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 479 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9550
Paszkos makaron oraz kurak mój z domu, tylko bukiet warzyw z restauracji z jedzeniem na wagę. (Karmnik)

A tu mój dzisiejszy obiad.

NSNP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem z tym konkursem :( niestety zauważyłem już po zrobieniu foci i skonsumowaniu, następnym razem się bardziej pospieszę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15591
Watrobka drobiowa w salacie

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Krystian:

doceniam Twoje starania! Przyłóż się jeszcze troszkę do kompozycji następnym razem i będzie CACECZKO

Zawodnik:

Eeee, to lipa! Myślałem, że gdzieś takie jedzonko można dostać fajne, ale jak 3/4 z domu zabrałeś to żadna mi rewelacja

A to u mnie z dzisiaj jakieś tam śmieci:
komosa (ostatnio mam fazę), awokado, pestki dyni, jagody goji, sałaty, ekspresowo marynowane kolorowe papryki, chili i kolendra.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 35815 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263251
Paszkos serio chce Ci sie przed każdym posiłkiem coś rozsypywać, potem to zbierać itd?

pytam z ciekawości, nie złośliwie, bo wiadomo że pod względem wizualnym mistrzostwo

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Domowe jedzenie jak liczyć wartości ?

Następny temat

SZYBKI KONKURS W KUCHNI SFD

WHEY premium