Witam, mam 19 lat i ważę 60 kg. Chce wziąć się za siebie i to porządnie. Jestem ektomorfikiem, i strasznie się zaniepokoiłem gdyż przez owe święta schudłem 2kg (nie marnowałem jedzenia). Ułożyłem dietę, sądzę że jeśli dieta się sprawdzi i zacznę tyć (zbierze się z 4 kg) to zacznę trening na masę. Bardzo się nad tym namęczyłem i proszę o opinie specjalistów, oraz pomoc przy ułożeniu rannej diety. Chodzę do szkoły więc jak wyciągnę pierś z kurczaka to trochę dziwnie to będzie wyglądać, chcę znaleźć alternatywę i podkreślam że w szkole w godzinach 12:15-14:00 (zależy która przerwa mi odpowiada) mam obiad złożony z 2 dań (zupa oraz danie gdzie zwykle są 2 gałki ziemniaków wraz z jakimś mięsem lub omletem ewentualnie pierogi bądź naleśniki z serem białym) z standardem porcji (nie za duże ani za małe) :). Myślę też wypić co jakiś czas jakiegoś soku bo jestem w końcu człowiekiem i będę miał pragnienie, czy to niczemu nie zawadzi ? Bardzo proszę o pomoc. Chce też podkreślić że jestem lajkonikiem w tej sprawie i proszę o nie wyśmianie mnie w pierwszym poście.
Zmieniony przez - kamil_kp w dniu 2014-12-30 23:22:49
Zmieniony przez - kamil_kp w dniu 2014-12-30 23:22:49
Krzysztof Piekarz