SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena diety dla ektomorfika

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28
Witam, mam 19 lat i ważę 60 kg. Chce wziąć się za siebie i to porządnie. Jestem ektomorfikiem, i strasznie się zaniepokoiłem gdyż przez owe święta schudłem 2kg (nie marnowałem jedzenia). Ułożyłem dietę, sądzę że jeśli dieta się sprawdzi i zacznę tyć (zbierze się z 4 kg) to zacznę trening na masę. Bardzo się nad tym namęczyłem i proszę o opinie specjalistów, oraz pomoc przy ułożeniu rannej diety. Chodzę do szkoły więc jak wyciągnę pierś z kurczaka to trochę dziwnie to będzie wyglądać, chcę znaleźć alternatywę i podkreślam że w szkole w godzinach 12:15-14:00 (zależy która przerwa mi odpowiada) mam obiad złożony z 2 dań (zupa oraz danie gdzie zwykle są 2 gałki ziemniaków wraz z jakimś mięsem lub omletem ewentualnie pierogi bądź naleśniki z serem białym) z standardem porcji (nie za duże ani za małe) :). Myślę też wypić co jakiś czas jakiegoś soku bo jestem w końcu człowiekiem i będę miał pragnienie, czy to niczemu nie zawadzi ? Bardzo proszę o pomoc. Chce też podkreślić że jestem lajkonikiem w tej sprawie i proszę o nie wyśmianie mnie w pierwszym poście.




Zmieniony przez - kamil_kp w dniu 2014-12-30 23:22:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
I- bez treningu przytyjesz ale tłuszcz
II- Pierwszy posiłek brak źródeł białko , daj jakieś jajka np .
III-posiłki II i III to są te spożywane w szkole ? Panierka nie za bardzo ...
Nie lepiej by było zrobić kanapki ? Kupić dobrej jakości chleb , udko ugotować oddzielić mięso od kości i skóry a następnie wrzucić do miseczki wymieszać z przyprawą gyros. Zrobić takie kanapki z mięsem i warzywami.
VI- Po jaki grom carbo ??????
V- dodaj ryby brak źródeł omegi 3 , oliwe możesz ominąć a dać np. Lniany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza dieta do sprawdzenia

Następny temat

Pomoc w ułozeniu diety:(

WHEY premium