SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Przedtreningówka po cyklu kreatynowym.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 867
Siema pakery, mam pytanie, które chciałem zadać już wcześniej. Wiadomo, że jeżeli jesteśmy na cyklu, to motywacja do treningów jest dużo większa. Po - już trochę maleje. Tak więc, czy branie przedtreningówki, po cyklu kreatynowym, która sama w sobie w jednej porcji zawiera ~5g mieszanki różnych kreatyn jest dobrym rozwiązaniem? Po cyklu dalej się szpikować mniejszymi dawkami kreatyn co najmniej 3x w tygodniu? Samo AAKG nie da tutaj rady tak jak dobra przedtreningówka. Cóż więc zaproponujecie?
Pozdrawiam i do siego!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1069
siema ja to widzę szaro lepiej zrób przerwę.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24734
Siema, ja mam kolorowy monitor ale też bym zrobił przerwę. Jest dużo fajnych pre bez kreatyny w składzie. Napisz co do tej pory brałeś, wiek, czy ćwiczysz wieczorami czy rano i co do tej pory jadłeś z pre i czy byłeś zadowolony.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 867
Dzięki za zainteresowanie! Wiek 24, ćwiczę wieczorami. Miałem wcześniej War Machine od Scitec'a, ale wywaliłem puszkę z nim, bo w ogóle na mnie nie działał. Teraz mam RedWeilera z Olimpa i jestem b. zadowolony z niego. Działa tak jak powinien. Z tym, że teraz mam cykl na samym jabłczanie. Jakie pre bez kreatyny polecasz?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4574 Napisanych postów 36071 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264264
Bez kreatyny np:
https://sklep.sfd.pl/GEAR_Pre_Shock-opis30744.html 

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56924
Lub solo np amatyna plus kofeina
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24734
W/W Pre shock b.dobra pompa, pobudzenie też w miarę ale smak miętowy może nie każdemu odpowiadać.

Od siebie polecę jeszcze :
https://sklep.sfd.pl/Gaspari_Nutrition_SuperDrive-opis26139.html
lub
https://sklep.sfd.pl/ANS_Performance_Ritual-opis29566.html

Dobre opinie ma nawet nowy PNI
https://sklep.sfd.pl/PNI_Prodigy_XT-opis31655.html

Osobiście myślał bym nad Preshock/Ritual/Prodigy choć ten SuperDrive mi odpowiadał bardzo, smak strawberry kiwi podobno miazga (miałem fruit punch i odradzam) .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 867
Dzięki wielkie, chyba spróbuję tego Pre Shocka, spróbuję też wyrwać próbki poozostałych do sprawdzenia. SOGI.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupełnienie suplementów na masę

Następny temat

Przerwac czy brać dalej?

electro
Polecane artykuły