SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerwac czy brać dalej?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 139
Zacząłem od tygodnia brać cm3. Ale niestety pojawił sie problem bo muszę na tydzień wyjechać bez mozliwosci uczeszczania na siłownię. I tu rodzi sie moja wątpliwośc. Czy brać przez ten tydzień normalnie cm3 czy przestać i znów zacząć po powrocie czyli po tygodniu? Proszę pilnie o pomoc w tym temacie...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
przerwij potem od nowa zrób cykl, co innego gdybyś był npw połowie cyklu to wtedy byś brał na podtrzymanie 5g dziennie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 139
Tak właśnie myślałem zrobić. Ale to będzie oznaczalo ze ten tydzień pójdzie na marne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Mozna tak powiedziec, efektywny cykl na kreatynie musi trwac przynajmniej 8,10 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
na marne jedynie pójdzie tylko parę porcji kreatyny.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 139
Hehe to nie ma takiej opcji. Zostaje i ćwiczę haha a jeszcze jedno... Planuje po tym kupić białko serwatkowe. Wiem tyle żeby wybrać takie z największa ilością tego "białka w białku" a nie różnych dodatków. polecicie jakieś?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningówka po cyklu kreatynowym.

Następny temat

Co myślicie o takim zestawie ?

WHEY premium