SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Rzeźba-szukam rady, (dieta, ćwiczenia)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 88
Witam , jestem nowy na tym forum Uzbierałem pieniądze i kupiłem siłownie małą: zestaw atlas, ławeczka, sztangielki, prosty/łamany, rowerek, ławczka do brzuszków, drążek. I chciałbym to wykorzystać. Mam plan i dietę podobno dostosowaną do mnie i do rzeźby, ale nie jestem pewien czy to dobry. Ile powinienem biegać ? Czy rano i wieczorem wystarczy ? czy mogę ćwiczyć na siłowni i biegać- czy to nie przeszkadza? Jeżeli możecie powiedzie co nie pasuje w planie i diecie i co powinienem zrobić, żeby wychodziła mi ta rzeźba.tez chcialbym zacząć ćwiczyć aby zgubić troche ciała.. zaczne opisując siebie Nie chcę dalej iść w masę, bo źle już się czuje jak siebie widzę. z góry dziękuję. Wzrost : 179 cm Waga : 87kg ;/ Wiek : 17 lat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
pokaz tą diete
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 88
kukhuk
Witam , jestem nowy na tym forum Uzbierałem pieniądze i kupiłem siłownie małą: zestaw atlas, ławeczka, sztangielki, prosty/łamany, rowerek, ławczka do brzuszków, drążek. I chciałbym to wykorzystać. Mam plan i dietę podobno dostosowaną do mnie i do rzeźby, ale nie jestem pewien czy to dobry. Ile powinienem biegać ? Czy rano i wieczorem wystarczy ? czy mogę ćwiczyć na siłowni i biegać- czy to nie przeszkadza? Jeżeli możecie powiedzie co nie pasuje w planie i diecie i co powinienem zrobić, żeby wychodziła mi ta rzeźba.tez chcialbym zacząć ćwiczyć aby zgubić troche ciała.. zaczne opisując siebie Nie chcę dalej iść w masę, bo źle już się czuje jak siebie widzę. z góry dziękuję. Wzrost : 179 cm Waga : 87kg ;/ Wiek : 17 lat








...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 88
kukhuk
Witam , jestem nowy na tym forum Uzbierałem pieniądze i kupiłem siłownie małą: zestaw atlas, ławeczka, sztangielki, prosty/łamany, rowerek, ławczka do brzuszków, drążek. I chciałbym to wykorzystać. Mam plan i dietę podobno dostosowaną do mnie i do rzeźby, ale nie jestem pewien czy to dobry. Ile powinienem biegać ? Czy rano i wieczorem wystarczy ? czy mogę ćwiczyć na siłowni i biegać- czy to nie przeszkadza? Jeżeli możecie powiedzie co nie pasuje w planie i diecie i co powinienem zrobić, żeby wychodziła mi ta rzeźba.tez chcialbym zacząć ćwiczyć aby zgubić troche ciała.. zaczne opisując siebie Nie chcę dalej iść w masę, bo źle już się czuje jak siebie widzę. z góry dziękuję. Wzrost : 179 cm Waga : 87kg ;/ Wiek : 17 lat








...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 88
kukhuk
Witam , jestem nowy na tym forum Uzbierałem pieniądze i kupiłem siłownie małą: zestaw atlas, ławeczka, sztangielki, prosty/łamany, rowerek, ławczka do brzuszków, drążek. I chciałbym to wykorzystać. Mam plan i dietę podobno dostosowaną do mnie i do rzeźby, ale nie jestem pewien czy to dobry. Ile powinienem biegać ? Czy rano i wieczorem wystarczy ? czy mogę ćwiczyć na siłowni i biegać- czy to nie przeszkadza? Jeżeli możecie powiedzie co nie pasuje w planie i diecie i co powinienem zrobić, żeby wychodziła mi ta rzeźba.tez chcialbym zacząć ćwiczyć aby zgubić troche ciała.. zaczne opisując siebie Nie chcę dalej iść w masę, bo źle już się czuje jak siebie widzę. z góry dziękuję. Wzrost : 179 cm Waga : 87kg ;/ Wiek : 17 lat





...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 88
kukhuk
Witam , jestem nowy na tym forum Uzbierałem pieniądze i kupiłem siłownie małą: zestaw atlas, ławeczka, sztangielki, prosty/łamany, rowerek, ławczka do brzuszków, drążek. I chciałbym to wykorzystać. Mam plan i dietę podobno dostosowaną do mnie i do rzeźby, ale nie jestem pewien czy to dobry. Ile powinienem biegać ? Czy rano i wieczorem wystarczy ? czy mogę ćwiczyć na siłowni i biegać- czy to nie przeszkadza? Jeżeli możecie powiedzie co nie pasuje w planie i diecie i co powinienem zrobić, żeby wychodziła mi ta rzeźba.tez chcialbym zacząć ćwiczyć aby zgubić troche ciała.. zaczne opisując siebie Nie chcę dalej iść w masę, bo źle już się czuje jak siebie widzę. z góry dziękuję. Wzrost : 179 cm Waga : 87kg ;/ Wiek : 17 lat





...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 88
kukhuk
Witam , jestem nowy na tym forum Uzbierałem pieniądze i kupiłem siłownie małą: zestaw atlas, ławeczka, sztangielki, prosty/łamany, rowerek, ławczka do brzuszków, drążek. I chciałbym to wykorzystać. Mam plan i dietę podobno dostosowaną do mnie i do rzeźby, ale nie jestem pewien czy to dobry. Ile powinienem biegać ? Czy rano i wieczorem wystarczy ? czy mogę ćwiczyć na siłowni i biegać- czy to nie przeszkadza? Jeżeli możecie powiedzie co nie pasuje w planie i diecie i co powinienem zrobić, żeby wychodziła mi ta rzeźba.tez chcialbym zacząć ćwiczyć aby zgubić troche ciała.. zaczne opisując siebie Nie chcę dalej iść w masę, bo źle już się czuje jak siebie widzę. z góry dziękuję. Wzrost : 179 cm Waga : 87kg ;/ Wiek : 17 lat








...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
wstaw jedną według tego:
www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ.-t922822.html

i podaj swoje zapotrzebowanie
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31333
Na początek spróbuj z samym bilansem kalorycznym :) jak nie będzie szło dodajesz aerobów/interwałów albo zwiększasz deficyt :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masować? :-)

Następny temat

Problem z ramionami.

Shoty
Polecane artykuły