Hej,
Obecnie jestem na 3-4 tyg wymuszonym rozbracie z planem treningowym wskutek mocnego stłuczenia dłoni (bez złamania, bez gipsu). Dotychczas trenowałem treningiem:Grzbiet/biceps, Klatka/barki/triceps, Nogi -czyli 3 x w tygodniu. Cel: przybranie masy mięśniowej z jednoczesnym nie przybywaniem tkanki tłuszczowej. Jestem w stanie swobodnie ruszać nogami ale nie utrzymam nic w ręce.
Proszę o podpowiedź na temat treningu w tym przejściowym okresie
Obecnie jestem na 3-4 tyg wymuszonym rozbracie z planem treningowym wskutek mocnego stłuczenia dłoni (bez złamania, bez gipsu). Dotychczas trenowałem treningiem:Grzbiet/biceps, Klatka/barki/triceps, Nogi -czyli 3 x w tygodniu. Cel: przybranie masy mięśniowej z jednoczesnym nie przybywaniem tkanki tłuszczowej. Jestem w stanie swobodnie ruszać nogami ale nie utrzymam nic w ręce.
Proszę o podpowiedź na temat treningu w tym przejściowym okresie
Krzysztof Piekarz