Witam.
Chciałbym się was poradzić jak się odzywiać i rozpisać diete. Otóz, zacząłem od niedawna chodzić na siłownie, ćwicze 3/4 x w tyg., ale pozostało mi jeszcze odżywianie. Mam 185 wzrostu, 74.5kg i 91 w pasie.. Tzn, chyba po prostu mam duży procent tłuszczu. Więc teraz pytanie, jak jeść? Redukcja czy masówka? Proszę o pomoc, bo nie mam pojęcia jak dobrać kcal.
Zmieniony przez - Silent? w dniu 2014-08-13 01:32:49
Zmieniony przez - Silent? w dniu 2014-08-13 01:33:25
Chciałbym się was poradzić jak się odzywiać i rozpisać diete. Otóz, zacząłem od niedawna chodzić na siłownie, ćwicze 3/4 x w tyg., ale pozostało mi jeszcze odżywianie. Mam 185 wzrostu, 74.5kg i 91 w pasie.. Tzn, chyba po prostu mam duży procent tłuszczu. Więc teraz pytanie, jak jeść? Redukcja czy masówka? Proszę o pomoc, bo nie mam pojęcia jak dobrać kcal.
Zmieniony przez - Silent? w dniu 2014-08-13 01:32:49
Zmieniony przez - Silent? w dniu 2014-08-13 01:33:25
Krzysztof Piekarz
