Witam. Mam 14 lat, 1.8 m wzrostu, 63kg wagi.
Jak mogę ćwiczyć w domowym zaciszu? Jak na razie robię pompki, pompki odwrotne, pompki z rękoma przy klatce piersiowej, skrętoskłony, brzuszki. Kolejność i liczba różnie. To moje pierwsze pytanie. Drugie pytanie odnosi się do przerw. Słyszałem że nie można ćwiczyć codziennie. Trzeba robić przerwy aby mięsnie odpoczęły. To prawda? Ile muszę odpoczywać a ile ćwiczyć?
Jak mogę ćwiczyć w domowym zaciszu? Jak na razie robię pompki, pompki odwrotne, pompki z rękoma przy klatce piersiowej, skrętoskłony, brzuszki. Kolejność i liczba różnie. To moje pierwsze pytanie. Drugie pytanie odnosi się do przerw. Słyszałem że nie można ćwiczyć codziennie. Trzeba robić przerwy aby mięsnie odpoczęły. To prawda? Ile muszę odpoczywać a ile ćwiczyć?
Krzysztof Piekarz