Cześć.
Pod koniec listoopada skończyłem cykl z kreatyną i teraz zamiezam kupić glutaminę, ale nie wiem jakiej firmy.
Proszę nie oceniajcie suplementów sposobem: cena/jakość.
Cena nie ma dla mnie znaczenia.
Co jest najlepsze jakościowo? Hi tec pisze iż im bardziej gorzka jest glutamina tym lepsza. Dlatego ich Glutaforce jest w kapsułkach gdyż jest zbyt gorzki by być w postaci proszku.
A olimp?
Pomocy.
Unikaj sterydów, bądź czysty!
Pod koniec listoopada skończyłem cykl z kreatyną i teraz zamiezam kupić glutaminę, ale nie wiem jakiej firmy.
Proszę nie oceniajcie suplementów sposobem: cena/jakość.
Cena nie ma dla mnie znaczenia.
Co jest najlepsze jakościowo? Hi tec pisze iż im bardziej gorzka jest glutamina tym lepsza. Dlatego ich Glutaforce jest w kapsułkach gdyż jest zbyt gorzki by być w postaci proszku.
A olimp?
Pomocy.
Unikaj sterydów, bądź czysty!
Krzysztof Piekarz