SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SMP Hi Tec'a CZY MASS XXL Trec'a ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1946
Witam, mam rozkminkę bo nie wiem co wybrać:/ Chciałbym prosić o wypowiedzi osób które brały juz to i to :) Nie chodzi mi o składy bo te znam, a o SMAK rozpuszczalność jakość... Przypominam ze rozchodzi sie o SUPER MASS PROFFESIONAL Hi Tec'a i MASS XXL Trec'a;)
Z góry wielkie dzieki
Pozdrawiam

NO PAIN NO GAIN

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
polecam SMP zdecydowanie lepszy zjadlem jzu tego kilkanascie kg i naprawde dobrze mozna nim diete uzupelnic smakowo tez lepszy mass zdecydowanie za slodki trec wychodzi na in plus ze ma serwatke ale w smp masz mieszanine bialek co imo wychodzi na in plus


SMP zly wybor cena za duza sklad tez bez rewelacji

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2006-03-06 15:23:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Osobiście nie jadłem, ale bardzo dużo kolegów wcinało i wcina trecka. Chwalili sobie tego gainera.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 285 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22466
Moge Ci napisac jak sie sprawa ma z XXLem, bo sam wcinam od kilku miesiecy.
Smak super (z woda). Jadlem czekolade i truskawke. Czekolada IMHO wymiata. Poczatkowo truskawka mi strasznie nie smakowala, ale po tygodniu jest OK
Rozpuszcza sie znakomicie. Kilka razy machne szejkerem, postoi 2-3 minuty i zadnych grudek.

Z Hi-Teca jadlem tylko Whey Mass Gainer. Powiem jedno: BLEEEE. Smak ohydny, rozpuszczalnosc (ze wzgledu na pszenice) straszna.
Ten ktory wymieniles jest mi nieznany i nie chce sie wypowiadac

Mysle, ze jak wezmiesz Treca to bedziesz zadowolony.

This is 10% luck, 20% skill, 15% concentrated power of will, 5% pleasure, 50% pain
And a 100% reason to remember the name!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1946
Dzieks za info jak wejdzie to SOG:)
A jaki smak polecasz najbardziej?

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1946
Oj? Ale ja roztargniony:] Pytanie o smak wycofuje:]
Jeszcze raz dzieki:)

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
polecam SMP zdecydowanie lepszy zjadlem jzu tego kilkanascie kg i naprawde dobrze mozna nim diete uzupelnic smakowo tez lepszy mass zdecydowanie za slodki trec wychodzi na in plus ze ma serwatke ale w smp masz mieszanine bialek co imo wychodzi na in plus

no i smp jest drozszy :)za 6 kg placilem powyzej 200 zl 3 kg ok 130zl

Zmieniony przez - actiVe w dniu 2006-03-06 07:59:10

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
dustar, nie wiem jak teraz ale kiedys truskawka byla najlepszym smakiem treca (tzn tak z 3 lata temu)

do czego trzeba znalezc idealne proporcje zeby smak byl ok - w innym wypadku jest za slodki/mdly

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
Piłem Massa XXl już wielokrotnie, i szczerze go polecam.
Rozpuszczalność bardzo dobra, smak też (szczególnie wanilia i banan), odradzam raczej truskawkę, trochę syntetyczny smak i dość sztuczny (odstraszający ) kolor.

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
truskawka treca rządzi!!!
ale to już zależy kto co lubi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
Dokładnie kwestia indywidualna.

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 285 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22466
Pierwsze skojarzenie jak pilem truskawke to "O kurde, smakuje jak Ceclor (czy tam Ceklor)". Taki antybiotyk kiedys bralem. Eh te zle wspomnienia z dziecinstwa

Smaki to kwestia indywidualna.
Dla mnie czekolada >> all

This is 10% luck, 20% skill, 15% concentrated power of will, 5% pleasure, 50% pain
And a 100% reason to remember the name!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna-moze byc ??

Następny temat

Co jest lepsze??

WHEY premium