SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

"GLUTAFORCE" Hi Tec'a CZY "L-Glutamina 4000" Olimp'a?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1744 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3347
Cześć.

Pod koniec listoopada skończyłem cykl z kreatyną i teraz zamiezam kupić glutaminę, ale nie wiem jakiej firmy.
Proszę nie oceniajcie suplementów sposobem: cena/jakość.
Cena nie ma dla mnie znaczenia.

Co jest najlepsze jakościowo? Hi tec pisze iż im bardziej gorzka jest glutamina tym lepsza. Dlatego ich Glutaforce jest w kapsułkach gdyż jest zbyt gorzki by być w postaci proszku.
A olimp?

Pomocy.

Unikaj sterydów, bądź czysty!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4241 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 16798
Najtańsza lutamina jest z TRECA. ale zamiast glutaminy ja bym kupił WPC

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Siła mięśni to 20% całej siły! 80% to wytrwałość i odporność psychiczna!!!

Doradca w dziale Suplementacja

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2802 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 16632
Olimpu glutamina tez jest dobra ale skoncentruj sie jeszcze na białeczku

---------------------------------------------------------------------------------
Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!
.:: Członek-mafia.suple.hardcor.pl ::.

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1744 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3347
białko mam EXTENSOR WPI 95
teraz kupie matrixa a potem znów extensora.

Unikaj sterydów, bądź czysty!
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1744 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3347
ale jak z tą glutaminą?

Unikaj sterydów, bądź czysty!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
-zakup sobie glutamine OLIMPA w proszku !! jest bardzo dobra , sam ją stosuje




K<K<W<A
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
możesz ją brać tak : - w dni treningowe: rano 5g i po treningu 10g
- w dni nietreningowe rano 5g i na noc 5g

pozDro!!!


K<K<W<A
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1744 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3347
a Hi tec odpada?

Unikaj sterydów, bądź czysty!
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1744 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3347
L-Glutamina 4000 jest gorzka w smaku?
soldier?

Unikaj sterydów, bądź czysty!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
-jest gorzka!, ale nie wiem jak tam hit -tec?? , ale moge ci szczerze powiedzieć że jestem zadowolony i śmiało możesz zakupić glutamine olimpu!

POZdRO

K<K<W<A
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1744 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3347
dzięki.

Unikaj sterydów, bądź czysty!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bialko WPC +BCAA

Następny temat

taki plan, co dodac co zmienić ?

electro
Polecane artykuły