SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

plan do ławeczki:)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50
Siemka, 22 lata 176cm wzrostu, 75kg. Gram w piłkę nożną min 2 razy w tygodniu, średnio po 1.5h. Tyle we wstępie przejdę do głównego tematu postu. Niedawno dostałem od brata " w spadku" ławeczkę: mam do niej niestety tylko 44kg obciążeń plus gryf 7,5kg (2x15kg, 4x2.5kg, 4x1kg). Do tego 2 hantle 4kg i drążek do podciągania. Coś tam na niej ćwiczę, ale chciał bym po pierwsze robić to prawidłowo po drugie jak najskuteczniej. Dla tego zgłaszam się do was z prośbą o pomoc. Pomóżcie mi stworzyć jak najlepszy plan wykorzystując moje skromne zapasy. Oczekuje ogólnego poprawienia siły i wyglądu mej skromnej postury;p
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35065
Siły to na tym obciążeniu nie przybędzie. Oczywiście w najważniejszych cwiczeniach. O uginaniach na biceps nie ma sensu rozmawiac.

MIałeś już stycznośc z treningiem siłowym?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50
rok czy półtora temu jak kupiłem drążek to się dość ostro podciągałem, kiedyś tam chodziłem na siłkę ale bez większych rezultatów. Rozumiem 1punkt dokupić ciężary? jakieś propozycje? Za bogaty nie jestem więc jeżeli ma ktoś jakieś dojścia po taniości to skorzystał bym;p

Zmieniony przez - MasterZiom w dniu 2014-06-26 15:50:02
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
jak po taniosci to łap:
https://www.sfd.pl/Betonowe_obciążenie._MEGA_ART!!!-t346686.html 

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50
dobry pomysł, ale jednak wole tradycyjne na allegro najtaniej czy polecacie jakies inne portale?

pomijając ciężary, przypuśćmy że je już mam to jak miał by wyglądać mój plan ćwiczeń?;p


Zmieniony przez - MasterZiom w dniu 2014-06-27 14:47:20
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
Tak:
https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html 

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50
Podziekował:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50
ps: czym takie obciążenia są gorsze : http://allegro.pl/obciazenie-kompozytowe-profit-na-wage-1kg-2-90zl-i4360645419.html od matalowych?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35065
jak mocno upuscisz to pęknie cement w środku
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
http://allegro.pl/obciazenie-stalowe-1-kg-czarny-mat-i4370664360.html 

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening z wyłączeniem niektórych partii z powodu choroby - proszę o pomoc :)

Następny temat

kalenistyka? Potrzebny 'trener'

electro
Polecane artykuły