Siemka, 22 lata 176cm wzrostu, 75kg. Gram w piłkę nożną min 2 razy w tygodniu, średnio po 1.5h. Tyle we wstępie przejdę do głównego tematu postu. Niedawno dostałem od brata " w spadku" ławeczkę:
mam do niej niestety tylko 44kg obciążeń plus gryf 7,5kg (2x15kg, 4x2.5kg, 4x1kg). Do tego 2 hantle 4kg i drążek do podciągania. Coś tam na niej ćwiczę, ale chciał bym po pierwsze robić to prawidłowo po drugie jak najskuteczniej. Dla tego zgłaszam się do was z prośbą o pomoc. Pomóżcie mi stworzyć jak najlepszy plan wykorzystując moje skromne zapasy. Oczekuje ogólnego poprawienia siły i wyglądu mej skromnej postury;p
mam do niej niestety tylko 44kg obciążeń plus gryf 7,5kg (2x15kg, 4x2.5kg, 4x1kg). Do tego 2 hantle 4kg i drążek do podciągania. Coś tam na niej ćwiczę, ale chciał bym po pierwsze robić to prawidłowo po drugie jak najskuteczniej. Dla tego zgłaszam się do was z prośbą o pomoc. Pomóżcie mi stworzyć jak najlepszy plan wykorzystując moje skromne zapasy. Oczekuje ogólnego poprawienia siły i wyglądu mej skromnej postury;p
Krzysztof Piekarz