SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening oraz dieta na masę.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
Witam, mam 18 lat mój wzrost to 183 cm. Obwody poszczególnych partii ciała:
Biceps - 33cm (napięty)
Przedramię - 28cm (napięte)
Klatka piersiowa - 102 cm swobodnie / 106 cm napięta
Pas - 80cm
Łydka - 40cm (napięta)
Udo - 53 cm (napięte)

Chciałbym prosić o ułożenie diety, dzięki której mógłbym zwiększyć swoją masę ciała skutecznie bez pośpiechu, oraz również chciałbym prosić o plan treningowy. Nie miałem nigdy styczności ze sprzętem (żadnej siłowni, drążka, itp), 2 lata ćwiczę w domu bez sprzętu, jeżdżę na rowerze bardzo często. Bardzo proszę o sensowne odpowiedzi. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35065
jaki wczesniejszy plan?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
Jeśli chodzi o mięśnie brzucha to z początku próbowałem ABS, lecz aktualnie a6w
Górne partie mięśni:
Pompki płasko 5 serii po 15 powtórzeń
Pompki z nogami na podwyższeniu (głową w dół) 5 serii po 15 powtórzeń
Pompki na taborecie (lub innej podporze) 4 serie po 10 powtórzeń
Pompki diamentowe 3 serie po 12 powtórzeń
Pompki z szerokim rozstawem rąk 4 serie po 12 powtórzeń
Pompki w podporze tyłem 4 serie po 12 powtórzeń (tzw "Dipy)

Nogi:
Przysiady 6 serii po 10 powtórzeń
Syzyfki 4 serie po 10 powtórzeń
Wykroki 4 serie po 10 powtórzeń
Wspięcia na palce obunóż 4 serie po 30 powtórzeń
Wspięcia na palcach na jednej nodze 4 serie po 20 powtórzeń
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35065
Przydałby się drążek bo bez tego ani rusz w treningu górnej części pleców, a to jest bardzo ważne dla Twojego ciała.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
Niestety nie mam takich warunków w domu żeby zamocować drążek. Ewentualnie zostaje możliwość ćwiczenia na jakimś placu zabaw, lub wykombinować drążek między drzewami.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
Więc jeśli można prosił bym o przedstawienie diety, lub krótki opis jakie składniki najbardziej potrzebne dla przyrostu masy, co jeść, czego się wystrzegać i ile jeść.. wszystko co potrzebne będzie do osiągnięcia celu, oraz proszę o opinię na temat wcześniejszego planu. Jeśli jest zły to kilka porad na temat ćwiczeń, systematyki, odpoczynku i jakie ćwiczenia. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35065
no to już lepiej na tym dworze coś wykombinuj. przysiady, podciąganie, pompki, wznosy nóg. dobierasz tak trudne cwiczenie by nie zrobic wiecej niz 12 powt. do 5 serii.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
Rozumiem. Po wakacjach kupię ławkę z obciążeniem do domu + jakiś inny sprzęt: ekspander, skakanka by się przydała i inne drobnostki. Myślę że to będzie lepszy pomysł niż wydawać 100 zł miesięcznie na siłownię i katować kolejny rok bez sprzętu :) A jak na razie czekam na dalsze wypowiedzi.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35065
Ale po co Ci katowanie kolejny rok bez sprzetu jak będziesz miał karnet na siłownie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
Nie nie, na siłownię nie chodziłem i nie będę chodził. chciałem sprzęt do domu zakupić. A lepiej jak na razie ćwiczyć bez sprzętu niż w ogóle prawda? :) szczególnie jak daje to efekty
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35065
pisałeś o wydawaniu 100zł miesięcznie na karnet więc do tego się odniosłem. W domu można spokojnie trenowac, ale chociaż ten drążek by się przydał :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fbw sama góra

Następny temat

Trening na początek.

electro
Polecane artykuły