SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pierwsza mini redukcja.....

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 740 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9583
No właśnie trzeba dobrze zjeść a nie mięso i warzywa
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 184 Napisanych postów 8340 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41717
Addamek
No właśnie trzeba dobrze zjeść a nie mięso i warzywa


to jakie jest dobre?
poszło pół kg.cieleciny,8jajec,125.twarogu,po treningu 200 woła bedzie,pstrąg wedzony,125 twarogu i w ch... warzyw.
dziekuje dobranoc
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 184 Napisanych postów 8340 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41717
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1138 Napisanych postów 95001 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 375707
groźnie to wygląda
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 184 Napisanych postów 8340 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41717
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 184 Napisanych postów 8340 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41717
Najlepsze co moze byc po treningu
stek kruchy z poledwicy wołowej,surówki i cola zero.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 830 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6042
om om om, jadłbym :)

Obecny cel: wytrzymałość + redukcja
zapraszam do dziennika:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_czas_odmłodzić_ciało!_-t1094862.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 184 Napisanych postów 8340 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41717
Sobota była dniem ładowania weglami wiec od rana zacząłem,w drodze na uczelnie wciągnąłem takie cus:


później jeszcze kilka takich porcji,sniadanie placek z owsianymi i nutellą,obiad ziemniaki z burgerami wołowymi.
Popołudniu zaliczyłem wesele a tam:ziemniaczki,kluchy śląskie,rolada,schabowe,ryba,frytki,lody,tort i tona sernika

Kocham ładowania
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 184 Napisanych postów 8340 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41717
Wczoraj zrobiony szybki trening barków i tricepsa:
-wyciskania hantli siedząc-4s.16pow
-rozciaganie linki wyciagu górnego3s.16pow.
-odwrotne rozpietki 3s.18pow.
-wyciskanie wąsko na suwnicy 4s.16pow
-unoszenie hantli na boki4.s15pow.+na dobicie 2s.na maxa małym cieżarem.

-francuz leżąc-4s.18-15pow.
-ściaganie linki wyciagu górnego-4s.15-12.pow
-francuz hantlem siedzac-4s.15pow.

i zdjecie zrobione przed treningiem,chyba za bardo nie zaszkodziły mi te słodycze z soboty

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 184 Napisanych postów 8340 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41717
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy na tym zrobie redukcje?

Następny temat

Powrót do siłowni.

electro
Polecane artykuły