SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

efektywne ćwiczenia na najszersze grzbietu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119
witam potrzebuje porady chodze na siłownie rok i 2 miesiące przez 9 mies robiłem klatkę 2 x w tygodniu i raz plecy , teraz widać nieproporcjonalność prosiłbym o jakieś wskazówki dodam że mam w lipcu 18 lat waże 103 kg z góry dzięki ... a tu kilka zdjęć










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 6280 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 53732
Na szerokość przede wszystkim podciąganie do brody szerokim nachwytem.

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
patrzac na twoja sylwetke, duze lapy i klata, sadze ze problem tkwi w czuciu miesniowym i tecnice cwiczen niestety.
cwiczenia nie pomoga jak nie wypracujesz czucia najszerszego

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119
jak myślisz od września chce kuracje zacząć 1 raz w życiu ( testosteron )
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 39848
chłopie masz 17 lat teść jest w tym wieku naprawdę na bardzo wysokim poziomie lepiej zacznij się dobrze odżywiać i ciężko trenować takie moje zdanie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Za mało męski się czuje może
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24734
Ja znam osobe co ma 49cm w bicu, a klatka i plecy nie proporcjonalnie malutkie. Musisz skupic sie na technice i czuciu pleców a nie na ciężarach , bo jesteś w stanie wziąć o wiele więcej z uwagi na rozbudowane ręce które ten ciężar bedą ciągły. Podciąganie i nie jak niektórzy twierdza na b.szerokim nachwycie(szerszy chwyt = szersze plecy według niektórych) ale na chwycie delikatnie szerszym niz szerokośc barków, podciągając się sciagasz łopatki a łokcie starsz sie prowadzic przy ciele.

Zmieniony przez - Vaadeer w dniu 2014-06-26 11:22:58
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119
w sumie macie racje nie podciągam sie ( podciągne się co prawda 13 razy ) robie martwy itp (160 kg) nie śmiejcie się ! zaczynam dopiero ;) ale macie racje podciąganie jest efektywne dużo ludzi mi to już mówiło GAWLAK w wrześniu bd miał 18 lat juz lepiej umrzec od sterydów niż uzywek takie jest moje zdanie :D
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24734
Głupio robisz co do sterydów, nie chodzi o to by ich nie brać, ale by brać je jak już nic innego nie działa by przeeskoczyć pewien punkt. A tu gołym okiem widać dużą dysprooporcje między plecami i rekami/klatką, koks to tylko powiększy i zostaniesz takim gorylem z wielkimi łapami i wąskimi plecami bo jak nie opanujesz techniki ćwiczeń na plecy to głownie wtedy pracuje biceps, dodajc do tego koks uzyskasz 45+cm w łapie i szerokość pleców przeciętnej licealistki, ani to ładne, ani zdrowe.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 39848
kamilsiemanko
w sumie macie racje nie podciągam sie ( podciągne się co prawda 13 razy ) robie martwy itp (160 kg) nie śmiejcie się ! zaczynam dopiero ;) ale macie racje podciąganie jest efektywne dużo ludzi mi to już mówiło GAWLAK w wrześniu bd miał 18 lat juz lepiej umrzec od sterydów niż uzywek takie jest moje zdanie :D


osobiście uważam że już sporo osiągnąłeś a jeszcze sporo przed Tobą lepiej będzie jeśli jednak będziesz trenował naturalnie.
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
ja napisalem w czym problem,
i tyle w temacie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam i o radę pytam :)

Następny temat

Dieta na masę do oceny !

electro
Polecane artykuły