Witam, mam na imię Mateusz i mam 17 lat. Ćwiczę od jakiś 8-9 miesięcy tylko w domu. Mój plan ćwiczeń wygląda tak :
poniedziałek - klata/brzuch
wtorek - biceps/triceps
środa - klata/brzuch
czwartek - biceps/triceps
piątek - klata/brzuch
sobota - biceps/triceps
niedziela ---------
Raz na jakiś czas zmieniam ćwiczenia żeby nie były one monotonne i te same. :)
Mam ok.170cm i ważę 65,5kg. Moim celem jest wyrzezbienie klatki piersiowej ( tutaj najmniej widzę efekty ćwiczeń ) oraz spalenie tkanki tłuszczowej z brzucha ( szczególnie dolne partie )
Myślę nad białkiem lub gainerem i teraz pytanie co jest lepsze i bardziej opłacalne, nie chce raczej przytyc ew. stracic troche na wadze lub zostac przy niej
poniedziałek - klata/brzuch
wtorek - biceps/triceps
środa - klata/brzuch
czwartek - biceps/triceps
piątek - klata/brzuch
sobota - biceps/triceps
niedziela ---------
Raz na jakiś czas zmieniam ćwiczenia żeby nie były one monotonne i te same. :)
Mam ok.170cm i ważę 65,5kg. Moim celem jest wyrzezbienie klatki piersiowej ( tutaj najmniej widzę efekty ćwiczeń ) oraz spalenie tkanki tłuszczowej z brzucha ( szczególnie dolne partie )
Myślę nad białkiem lub gainerem i teraz pytanie co jest lepsze i bardziej opłacalne, nie chce raczej przytyc ew. stracic troche na wadze lub zostac przy niej
Krzysztof Piekarz