Cześć,
mam 18 lat, waże 75 kg przy 178cm wzrostu. Ćwiczę od 9 miesięcy. Aktualnie ćwiczę planem Niedziela(klatka, triceps), wtorek(plecy, przedramie), czwartek(barki, biceps), piątek(nogi, łydki, brzuch).
Mój max w wyciskaniu leżąc to 110kg, martwy ciąg 150kg. Chciałbym zrobić swój pierwszy cykl na kreatynie. Wybrałem sobie kreatynę olimpu w kapsułkach.
Chciałbym ją brać przez cztery tygodnie po 8 kapsułek w dni treningowe i po 4 kapsułki w dni nietreningowe. Może być?
mam 18 lat, waże 75 kg przy 178cm wzrostu. Ćwiczę od 9 miesięcy. Aktualnie ćwiczę planem Niedziela(klatka, triceps), wtorek(plecy, przedramie), czwartek(barki, biceps), piątek(nogi, łydki, brzuch).
Mój max w wyciskaniu leżąc to 110kg, martwy ciąg 150kg. Chciałbym zrobić swój pierwszy cykl na kreatynie. Wybrałem sobie kreatynę olimpu w kapsułkach.
Chciałbym ją brać przez cztery tygodnie po 8 kapsułek w dni treningowe i po 4 kapsułki w dni nietreningowe. Może być?
Krzysztof Piekarz