SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kreatyna- pierwszy cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 752

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga / wzrost

178

Staż treningowy

9 miesięcy

Cel cyklu

masa

Stosowane już wcześniej suplementy

brak

Stosowane wcześniej spalacze

brak

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

brak

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

zapotrzebowanie: 3100kcal, dieta: 3450kcal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 187
Cześć,
mam 18 lat, waże 75 kg przy 178cm wzrostu. Ćwiczę od 9 miesięcy. Aktualnie ćwiczę planem Niedziela(klatka, triceps), wtorek(plecy, przedramie), czwartek(barki, biceps), piątek(nogi, łydki, brzuch).
Mój max w wyciskaniu leżąc to 110kg, martwy ciąg 150kg. Chciałbym zrobić swój pierwszy cykl na kreatynie. Wybrałem sobie kreatynę olimpu w kapsułkach.
Chciałbym ją brać przez cztery tygodnie po 8 kapsułek w dni treningowe i po 4 kapsułki w dni nietreningowe. Może być?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419141
4 tyg.cykl w ogole bez sensu na moje, daj co najmniej 2 miesiace
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
4 tygodnie spoko, ale z faza ladowania...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 187
Z fazą ładowania? Tzn przez ile i ile kapsułek dziennie?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419141
tzn. przez pierwsze 5-7 dni po ok 20g ed pozniej mozesz 5g ed
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 187
Czyli, że na początku 16 kapsułek na dzień? Mam to brać na raz czy jakoś to podzielić? :D Dzięki za odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 187
To na początek będę brał 8 kapsułek rano przed 1 posiłkiem(10 g) i drugi raz w godzinach około treningowych też 8 kapsułek- przez 5 dni, a później codziennie w godzinach około treningowych po 4 kapsułki(5g). Kreatyny starczy mi na 4,5 tygodnia. Może być?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419141
nie wiem dokladnie ile jest gram krety w kaps. ale podziel sobie to na np 4 porcje w ciagu dnia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 187
W 1 kapsułce jest 1250mg. Ok, przez pierwsze 5 dni będę brał 4 razy dziennie po 5g. Dzięki, sog ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 187
A jeszcze jedno pytanie. Słyszałem, że kreatyna działa słabiej z mała ilością magnezu czy to prawda i czy powinienem zaopatrzyć się w magnez?
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
przy niedoborach magnezu moze byc mniej odczuwalne dzialanie.
mozesz dorzucic do diety, jezli brakuje ci magnezu-a zazwyczaj brakuje w diecie sportowca

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostrovit WPI 90 izolat - moja recenzja

Następny temat

probolan 50 chudnę zamiast tyć :/

electro
Polecane artykuły