SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

płatki owsiane + kasza manna =?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 843

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 236
witam, jak w temacie, jestem od niedawna na diecie na mase, czy moge rano zamiast samych płatków owsianych, zrobić sobie płatki owsiane z manną? ( 100g płatków, 100g kaszy, 400ml mleka, rodzynki, pestki dyni) może być? czy lepsze będą same płatki?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2858
no pewnie możesz zrobić dużo witamin ma i dobrze smakuje ;D ale zmniejsz dawki np.50g płatków i 50g kaszy 250 ml mleka I te dodatki jak ci pasuje bo ( 100g płatków, 100g kaszy, 400ml mleka, rodzynki, pestki dyni) to chyba za dużo .

Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny. jeśli pomogłem daj SOGA'a

...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8832 Napisanych postów 50919 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391016
Bez problemu mozesz tak zjesc , proporcje wg uznania i zapotrzebowania
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 236
i moge jeść tak cały czas? nie będzie "gorzej" ten zestaw działał niż same płatki?
...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8832 Napisanych postów 50919 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391016
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 409 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5083
Na Masie to możesz ładować do bólu takie pyszności. Aż mi się płakać chce, że ja tylko 1800 :D

Soooooooooo I'm Awesome.

Twarrrogowe Ptaasie Mleeczko
[www.sfd.pl/Twarogowa_rozkosz.-t1018957.html]

Dietetyczne Gofry dla każdego.
[www.sfd.pl/Sobotnia_Rozpusta_u_Thisisosom.-t1020277.html]

...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
może być gorzej jak bilans przekroczysz i pójdzie w brzuchol.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8832 Napisanych postów 50919 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391016
dlatego napisałem wg zapotrzebowania
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JUNIORZY!!! WIDZIMY SIĘ W OPOLU! 31.05-01.06

Następny temat

Ocena planu SPLIT

electro
Polecane artykuły