SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta niskobiałkowa

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2600

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 589
Witam.
Jakie są skutki stosowania diety niskobiałkowej przy bardzo długich biegach, takie 2h+ ?
Spadek głównie masy mięśniowej nóg czy jak ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
shadow777
dla mnie dyskusja zakonczona
nie bede tracil czasu na uzupelnianie brakow twojej wiedzy.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 112 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1991
przy bieganiu nie stosuje sie zadnych diet ( chyba ze sie jest zawodowcem ale to inna bajka ) i wogóle to masz 11 lat wiec tymbardziej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 589
Tak wiem, ale pytam bo jestem ciekawy czy mięśnie będą spadać, bo długi bieg będzie je spalał, a jak niedostarcze białka to te spalone mięśnie nie będą się regenerowały, bo nie będą miały z czego, będzie się uzupełniał tylo poziom glikogenu z węgli po biegu, bo mięśnie nie mogą się rozrastać przez węglowodany tylko przez białka z których są zbudowane
Dobrze myślę czy nie ?
P.S
Mam 11 lat tak samo jak Pan 100
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 112 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1991
aha . no generalnie przy długich biegach organizm "przestawia" sie i ciezko utrzymac duza mase i siłe bo organizm bardziej korzysta z innych włókien miesniowych niz przy treningu siłowym. generalnie 1,5g bialka na kg spokojnie wystarczy a moze i to nawet nadzierna ilosc. takze jezeli jesz jakies mieso/jaja/ser to nie masz sie co bac o braki białka w diecie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 589
Kiedy najlepiej jeść białko po długim biegu czy przez aby nie mieć spadków masy mięśniowej?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 112 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1991
obojetne. spadki masy miesniowej przy bieganiu nie wystepuja zadne nawet jak bys biegał dziesiatki kilometrów codziennie przy założeniu ze normlanie jesz i odpoczywasz.
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
jak biega beztlenowo, to moze sie pozbyc i masy miesniowej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 112 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1991
to nie prawda. poztym jak nie cwiczy to nie ma miesni i nie ma co spalac. prosze wiem ze jestes tu ekspertem ale takie co to mit. nie ma zadnego spalania miesni jak nie wierzysz to moge ci to udowodnic.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 601 Napisanych postów 36401 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297126
Więc nam to udowodnij, bo jak na razie to Ty wypisujesz mity.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
shadow777
jak nie cwiczy to nie ma miesni i nie ma co spalac.



aha, kazdy czlowiek zyjacy, ma miesnie.




shadow777
to nie prawda. poztym jak nie cwiczy to nie ma miesni i nie ma co spalac. prosze wiem ze jestes tu ekspertem ale takie co to mit. nie ma zadnego spalania miesni jak nie wierzysz to moge ci to udowodnic.


podam tylko jeden wyraz glukogeneza
poczytaj czym jest, i kiedy moze dochodzic do przeksztalcania bialka w celach energatycznych.


jak na razie na forum zablysnales tylko banem, wiec masz szanse sie wykazac


ciekawe czemu biegacze dlugodystansowi robia ladowania wegli, lub zjadaja zele energatyczne w trakcie biegu? pewnie napiszesz, ze sponsor im kaze

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-04-02 21:12:27

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8832 Napisanych postów 50919 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391014
TomQ-MAG


ciekawe czemu biegacze dlugodystansowi robia ladowania wegli, lub zjadaja zele energatyczne w trakcie biegu? pewnie napiszesz, ze sponsor im kaze



sa tez biegacze długodystansowi którzy spożywaja wegle na poziomie 0,5g a ładuja sie tłuszczami , obserwuje wlasnie dziennik takiej osoby tutaj na forum
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Przyrost masy miesniowej i tluszczowej

Następny temat

Białko w diecie biegacza.

electro
Polecane artykuły