SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[DT] wisnia1892

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 141 Napisanych postów 8155 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43420
Będe zaglądał , zapraszam też do mojego dziennika ;) Nogi nieźle wyglądają.Zadbał bym też o jakieś multiwitaminy w suplementacji , przydadzą sie napewno

Zmieniony przez - kacper95 w dniu 2014-04-01 17:46:47
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7890
Zwiększyłem ostatnio ostro podaż kalorii, w szkole momentami to jest tragedia, macie pomysł co zjeść, by rano nie mieć większych kłopotów z wypróżnieniem?

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1271
wisnia1892
Zwiększyłem ostatnio ostro podaż kalorii, w szkole momentami to jest tragedia, macie pomysł co zjeść, by rano nie mieć większych kłopotów z wypróżnieniem?

jedz produkty bogate w blonnik

"NO PAIN NO GAIN"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15700
Z produktów bogatych w błonnik polecam cynamon, po niczym jak po nim mnie tak nie goni

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1271
ja od siebie polecam siemie lniane :P

"NO PAIN NO GAIN"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7890
Zakupie te dwa produkty, dzięki

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 141 Napisanych postów 8155 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43420
Nie wiem dlaczego al mnie zawsze goni po kawie , nie mówiąc o tym że chodze na " posiedzenia " 2-4 razy dziennie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
mielone siemie lniane (gotowe przemielone jak zależy Ci tylko na błonniku, sam mielisz jeżeli zależy Ci jeszcze na wkasach o3) - 27g błonnika / 100g
wiórki kokosowe - 20g błonnika / 100g
co do cynamonu - błonnika to tam wiele nie masz patrząc na to ile się go je :)
staraj się trzymać błonnik między 10-14g/1000kcal

Jeżeli masz owoce i warzywa w diecie to multiwitamina zbędna. Możesz sobie za to policzyć czego Ci brakuje z witamin lub substancji mineralnych i kupić taki suplement - lepiej się to sprawdza niż multiwitamina
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ogólnie za dużo powtórzeń dajesz

dzień 1
Plecy:
PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU SZEROKIM UCHWYTEM 5xMAX, nie ma co się bawić w liczone. Jak przekracza 12 powtórzeń to dowieszaj ciężar
PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE) 5x10 - dowal konkretny ciężar, nie baw się przy plecach
PODCIĄGANIE KOŃCA SZTANGI W OPADZIE 4x10-12 - j.w
Dzień dobry - 4x10 - trzeba prostowniki ruszyć
Biceps:
UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ na stojąco - 4x8 - duży ciężar, ale żeby było technicznie dobrze
UGINANIE RAMION Z SZTANGIELKAMI Z ROTACJĄ NADGARSTKA 4x12 - zakres do 12 wystarczy
Brzuch:
Allahy(30,30,20,20)

Dzień 2
Barki:
Wyciskanie sztangielek 4x10-15
Podciąganie sztangielek wzdłuż tułowia (12,12,10,10) domyślam się, że robisz jedną sztangielką na raz, raz prawa raz lewa
Wznosy bokiem 4x12
noszenie sztangielek w opadzie tułowia(12,12,10,10)
Triceps:
WYCISKANIE „FRANCUSKIE” SZTANGI W LEŻENIU (12,12,8,8)
PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA(12,12,8,8) w tym ćwiczeniu ciężko o dobry ciężar, ja bym polecił francuza jednorącz za głowę
POMPKI W PODPORZE TYŁEM (12,12,8,8)
Dzień 3:
Klata:
Wyciskanie na ławce płaskiej (12,12,10,10) Jedno wyciskanie sztangielkami drugie sztangą byłoby fajnie
Wyciskanie na ławce dodatniej(12,12,10,10)
Rozpiętki 5x12
Przedramiona:
Ćwiczenie Sandowa - 4x15-20 (pełnych ruchów do i od ciała)
Brzuch:
Scyzoryki - 4x15
Nogi:
PRZYSIADY ZE SZTANGĄ NA BARKACH 5x10-12
Wykroki ze sztangielkami 5x12
PROSTOWNIE NÓG W SIADZIE(15,15,10,10)
MARTWY CIĄG NA PROSTYCH NOGACH ze sztangielkami - 4x12
UGINANIE NÓG W LEŻENIU(15,15,15,15)
WSPIECIA NA PALCE W STANIU ze sztangielkami - 6x20-25
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7890
Ja zrobiłem błąd w pierwszej rozpisce, spędzam 4 dni w tygodniu na siłowni, a nie trzy. Co w takim wypadku polecacie zmienić?

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Dziennik] mlody paker

Następny temat

Pantera_amerykańska zaczynamy!

electro
Polecane artykuły