SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ino 1 fota bo wiecej nie mam :P

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7129


No wiec tak wygladałem 2 miesiące temu...dużo się raczej nie zmieniłem...no ale to ja oceniać nie musicie bo i tka nic nie widać

"Success is not final, failure is not fatal: it is the courage
to continue that counts."
~Sir Winston Leonard Spenser Churchill

human at sight,monster at heart

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Warto tu dodać, że nie ćwiczę na siłowni. Jakbyś rósł centymetr na miesiąc w wieku 16 lat to też byś tak miał... Wszystko idzie we wzrost. Wielce nad tym ubolewam i pociesza mnie jedynie fakt, że kiedyś w końcu zacznę rosnąć w szerokość. Pozdrawiam, B.

"Z klasą trzeba się urodzić albo za ciężkie pieniądze kupić jej pozory"
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25516 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 110567


skoro nie musimy ocenia to nie
a juz chciałem cos napisac
w takim razie Y powinno wystarczyc

-[]---[]- WOLNY STRZELEC - Z WYBORU NIE Z "PRZEZNACZENIA" -[]---[]-
BLD SZATNI
Działacz spłeczny, Je.bać "system" (nie chodzi o windows )
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 855 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 10467
cos ty rzy***al ze tak ci brzuch wzdelo???

Ucz sie koncuwków bedziesz mial piatków jak mrówków

Ucz sie koncuwków bedziesz mial piatków jak mrówków

...
Napisał(a)
gokuson TEAM SFD Administrator
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 9083 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 121974
a w profilu napisales ... wymiary jakie chcialbys osiagnac ... czy jag ?

____________________________
... And Justice For All ...
Moderator działu "Aktualności"

Zmieniony przez - gokuson w dniu 2003-12-05 07:26:09

Certyfikowany dietetyk i trener personalny
Najlepsze odżywki i suplementy -> http://sklep.sfd.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7129


A tak na marginesie to ja nie ćwicze kulturystyki od dobrych 8 miesięcy tylko to co potrzebuje do Jiu-Jitsu...a konkretnie to na siłce aż 1 raz w tygodniu.
Ale dzienki ze mnie motywujecie

PS. teraz w łapce na max pompie mam z 37cm, porobie fotki z metrem na to zobaczysz wymiary, bo nie lubie niejasności .

"Success is not final, failure is not fatal: it is the courage
to continue that counts."
~Sir Winston Leonard Spenser Churchill

human at sight,monster at heart

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 77015
Wygladasz napewno lepiej od przecietnego zjadacza chleba i treningi raz w tygodniu to nawet bardzo ladnie taka sylwetka Sog !


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-1 Miejsce w Konkursie Moderatorów-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 855 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 10467
cichy ***ać zjadaczy chlepa no ale tylko zeby nie ta opona

Ucz sie koncuwków bedziesz mial piatków jak mrówków

Ucz sie koncuwków bedziesz mial piatków jak mrówków

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7129
Dobra zorbie dzisiaj fotke brzucha bo oponki takiej znowu nei ma, fakt ze jest, ale na serio nei duza, dzisiaj sie ugadałem z qmplem to wieczorkiem dam pare foteczek.

PS. Dzienki Cichy

"Success is not final, failure is not fatal: it is the courage
to continue that counts."
~Sir Winston Leonard Spenser Churchill

human at sight,monster at heart

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 11940
Ino jeden SOG bo więcej dać nie mogę Spoko budowa...

**** Nie odkładaj rzeczy na jutro, które możesz zrobić pojutrze ****

**** Nie odkładaj rzeczy na jutro, które możesz zrobić pojutrze ****

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 407 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 12954
wg mnie wyglada jak normalny zjadacz chleba wlasnie tylko stanal pod takim naswietleniem ze cienie np powiekszaja optycznie klatke.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Tłusty jesteś Champ! Zacznij ćwiczyć a nie udawać bóle żołądka... :) Napisz do mnie jakbyś wiedział coś o treningu przez święta. Pozdrawiam.

"Z klasą trzeba się urodzić albo za ciężkie pieniądze kupić jej pozory"
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wejście Smoka ;)

Następny temat

Zdjecie do oceny po 6 tyg. treningu!

electro
Polecane artykuły