SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wejście Smoka ;)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21399

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2459


Witam wszystkich "żelaznych ludzi"!!! To moja pierwsza i mam nadzieję nie ostatnia wizyta na forum! Coś o mnie...ćwicze od lutego tego roku razem z sąsiadem który zaraził mnie tym sportem. Zaczynałem z masą 70 kg, a dziś mogę poszczycić się juz 11 kg przyrostem suchej , "bezfałdkowej" masy. Cwiczymy w zaimprowizowanej siłowni w blokowej pralni i pomalutku ją adaptujemy dla naszych potrzeb. Ponieważ zawodowo zajmuję sie zdrowiem i ratowaniem życia to nie uznaję żadnych "wspomagaczy". Podstawa to dieta, upór i samodyscyplina. Chętnie służę pomocą w kwesti diety, odżywiania i problemów zdrowotnych związanych z "przeżucaniem ciężarów"! Więcej Fotek w przyszłosci. No to na razie tyle. Pozdrawiam wszystkich i do miłego !!


Nie ma rzeczy nie możliwych - są tylko trudne do zrealizowania ;)

"Za wielką mocą idzie jeszcze większa odpowiedzialność."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
łapka ujdzie

.:wiesz co ci powiem... własnie patrze na ciebie przez lunete z budynku obok.. mam noz i wypatrosze Cię jak świnię:.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pavulonik bedzie ?

"Wiedząc, że rzeczy ani istnieją, ani nie istnieją i pamiętając, że wszystko ma naturę podobną do snu, nie powinno się wpadać w dumę z powodu własnej osoby czy dobrych uczynków, ani ulegać czemukolwiek innemu."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 344 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3503
spoko pikador - grunt to natura !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 723 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14997
spoko jak od lutego trenujesz ja tez cwicze w bloku ale w "suszarni"

;]

jjj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli suple odrzucasz??

LEGIO PATRIA NOSTRA

"mam pytanie po jakim testosteronie nie wyrosna mi wlosy w dziwnych miejscach.moi kumple brali ale niewiem jaki i tera wygladaja jak malpy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 677 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5955
Jak na tak krótki okres czasu to łapki bomba pokaż więcej bo sie spoko zapowiada

Pozdro

"...Umiesz liczyć to na siebie licz..."

"...Umiesz liczyć to na siebie licz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 626 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21451
Cze skoro jesteś medykiem to moze mi pomożesz.
Wiek 15 lat staż 7,8 miesięcy.
Nie brałem nic oprócz białka z hiteca. I diety.
Mój problem polega że kiedyś podczas przysiadów za bardzo zeszłem na dół i udo uderzyło o podudzie i mnie kolano przy tym zabolało. Po tygodniu przeszło wszystko ok tylko czasami mnie coś pobolewało teraz już nic ale mam jeden problem:
podczas wyprostu kolan do oporu jedno kolano te włąśnie kiedyś uszkodzone może o około 5,6 stopni mniej sie wyprostowuje niż te drugie i przy bardzo mocnym napięciu czworogłowego i próbie przeprostu zacznyna mnie boleć powoli przechodzi. Naświetlam kolano lampą bioptron zepteraz i co jeszcze moge dla siebiezrobić?.

Modlitwa i praca o mase i rzeźbe wzbogaca

Beż bólu nie ma przyrostów ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to noga do amputacji !


spox , ćwicz dalej, będzie lepiej łapa git

K<K<W<A
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 344 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3503
trzeba noge włożyć do kociego moczu i moczyć przez okolo 30 min rano i wieczorem !!:)

Co cie nie zabije - wzmocni cie !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Spoko Witamy !


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-1 Miejsce w Konkursie Moderatorów-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moje plecy

Następny temat

Ino 1 fota bo wiecej nie mam :P

WHEY premium