SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wiecej masy czy rzezby?

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


na czym powinienem sie teraz skupic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 404 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9122
zdjecie nie jest frontem ,a szkoda. Ale i tak wrazenie symetrii zabojcze (juz dawno nie widzialem tak poukladanego brzucha), mase i tak w swieta podlapiesz Ja bym sie w 2004 zylowal.pozdr

chleb zawsze spada na maslo

chleb zawsze spada na maslo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
to zalezy od tego na czym Ci zalezy i do czego dązysz
ja bym sie masował
(nie dosłwnie)

-=[ BEZWZGLĘDNY SZATNIARZ ]=-
Dla przyjacół ABDULLAH HONEYLOCKS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3380
Witaj.

Moim zdaniem od końca lutego możesz zacząć włączać aeroby i dietę na rzezbę (w sumie to i teraz ją masz), a do tego czasu prowadzić klasyczna masówkę. Bardzo dobra budowa, szacunek :)
Pozdro

CMQ

To, że masz pióra w dupie nie czyni z ciebie kurczaka.
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=109892 -moje fotki.

To, że masz pióra w dupie nie czyni z ciebie kurczaka.
http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=109892 -moje fotki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 11068 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54985
super wyglad sog


..:: EKWADOR::..
....:::JAZDAA:::....

...Brak Podpisu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1814 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17188


Pozwolilem troszke rozjaśnic. Według mnie wyglądasz za***iście, aczkolwiek troszke masy by sie przydalo(troszke wiecej tkanki tluszczowej). Kwestia gustu :)

Łapaj soga byku

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=118637 <<<< kilka moich nowych fotek z siłki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na zime dawaj do konca lutego masówe ... :D:D a tak wogole to ladnie, ladnie mi sie podoba :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
super sylwetka !!! jest bardzo dobrze !!

K<K<W<A
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 723 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14997
fajna sylwetka! ja na twoim miejscu bym sie masowal i to ostro!

;]

jjj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1284 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7244
Jak dla mnie to jest lux, raczej nic bym nie zmienił, jeszcze nie widziałem nóg, ale góra jest godna uznania. Możesz troszke popracować troche nad masą mięśniową tylko nie przesadzaj, żeby się nie utuczyć, a będzie idealnie.

P O Z D R A W I A M
''Nigdy nie odmawiam pacieża i alkoholu''

P O Z D R A W I A M
''Nigdy nie odmawiam pacieża i alkoholu''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 810 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5882
Gratulacje - nie rozumiem za bardzo stwierdzeń że możesz sie zacząć wtedy czy wtedy rzeźbić ...

Jak sie będziesz rzeźbił to będziesz żyłosny a jak przymasujesz to będziesz masowy - Boże co ja pie..ole

Nie wiemy jaki jest twój cel ? - wyglądasz na prawdę dobrze

Fotograf, fotoreporter - potrzebujesz PROFESJONALNEGO fotografa??? - [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1531 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24492
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OGRY 3

Następny temat

2,5 roku bez odzywek.. Sami ocencie..

Wiecej