Cześć,
Mam pytanko, bo grzebałem w necie i nie znalazłem konkretu. Otóż tak: Zależy mi na tym żeby nabrać masy mięśniowej i siły statycznej, mam rozpisany trening i diete ale... zależy mi też na sile dynamicznej ( mocniejszy cios ) I znalazłem trening na dynamike tylko nie wiem jak to pogodzić, tak mi wpadło do głowy czy jak np. robie normalnie masówke na klate to czy po masówce mam zrobić krótki trening na dynamike?? Znalazłem taki fajny trening - 6 serii po 20 bardzo szybkich powt. przy 10 sekundowych przerwach. czyli pare minut dłużej bym siedział. Bo gdybym robił wszystko na raz to bym nie wyrobił z regeneracją... czyli: Robie jakiś mięsień (masa) i po tym od razy dynamika. Może tak być?? I mam jeszcze trening taekwondo... Pomóżcie to ważne dla mnie :(
Mam pytanko, bo grzebałem w necie i nie znalazłem konkretu. Otóż tak: Zależy mi na tym żeby nabrać masy mięśniowej i siły statycznej, mam rozpisany trening i diete ale... zależy mi też na sile dynamicznej ( mocniejszy cios ) I znalazłem trening na dynamike tylko nie wiem jak to pogodzić, tak mi wpadło do głowy czy jak np. robie normalnie masówke na klate to czy po masówce mam zrobić krótki trening na dynamike?? Znalazłem taki fajny trening - 6 serii po 20 bardzo szybkich powt. przy 10 sekundowych przerwach. czyli pare minut dłużej bym siedział. Bo gdybym robił wszystko na raz to bym nie wyrobił z regeneracją... czyli: Robie jakiś mięsień (masa) i po tym od razy dynamika. Może tak być?? I mam jeszcze trening taekwondo... Pomóżcie to ważne dla mnie :(
Krzysztof Piekarz
