SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Siłownia bieganie tłuszcz.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 64
Witam. W tym roku będe miał 16 lat, mam 164cm wzrostu, waze 56 kg i mam 82cm w pasie ! Chciałbym do wakacji schudnąć jak najwięcej bez żadnych spalaczu, w tym tygodniu od poniedziałku zacząłem chodzić na siłownie, chciałbym jeszcze biegać. Proszę o pomoc, jak mogę pozbyć się tego tłuszczu.

Zmieniony przez - Chudiinii w dniu 2014-02-16 14:09:29
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 601 Napisanych postów 36401 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297126
https://www.sfd.pl/Redukcja_dla_Juniora,czyli_jak_się_do_tego_zabrać-t916418.html 

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 64
Jakoś mi nie idzie układanie diety :] Mogę poprostu odrzucić fastfoody, chrupki,coca cole itp. ? Będą wtedy jakieś postępy ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19444
No wtedy postępy będą, ale to nie będzie zbilansowana dieta. Nie wiem, jak będziesz jadł, dlatego nie ocenię, czy Ci to coś da, czy nie, jednak staraj się trzymać ujemny bilans kaloryczny (mniej niż potrzebujesz, ale jednocześnie nie głoduj). Tego się trzymaj:
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html

PS. Do wakacji można jeszcze naprawdę dużo zrobić, działaj!

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 64
Dzisiaj robiłem pompki i brzuszki jutro siłka. Mam wielkie nadzieje że będą postępy. Jeszcze mam jedno pytanie odnośnie jazdy na rowerze, otóż niewiem czy jechać tak żeby było trochę ciężej czy tak na spokojnie ? Jeśli chciałbym jakieś aktualizacje o postępach dawać to może to być w tym temacie czy musze nowy założyć ? ;]

Zmieniony przez - Chudiinii w dniu 2014-02-16 20:09:46
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc Na Start

Następny temat

Wzrost

electro
Polecane artykuły